Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudtok gyógyírt a bánatra?

Tudtok gyógyírt a bánatra?

Figyelt kérdés

Szomorúságom okán már nem lehet változtatni. Tippekre lennék kiváncsi, ki hogyan vészelt át már mély szomorúságot.

Az edzést már próbálta, szokott segíteni mindig, de most még ez sem segít, nem tudom kifutni magamból.

Nem vagyok gyenge lelkületű, én sem értem h tudtam így magam alá esni. Általában megoldom problémáimat, amit meg nem lehet, elfelejtem. Tippek? Mit csináljak?

(Van bőven dolgom, nem az a baj h nincs mivel lefoglaljam magam.) :(



2013. máj. 22. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen: valaki, aki szeret és megvigasztal:)
2013. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépem a választ, ez tényleg nagyon jó tipp. :) Csak sajnos ebben a helyzetben aki megvigasztalhatna, ő is érintett, én kell őt is vigasztaljam.

Érdekelnek extrém tippek is, akármi csak hatásos legyen.

2013. máj. 22. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg egy olyan film, ami mély nyomást kelt benned és rádöbbensz, hogy lehet másképp is minden?

Ha gondolod keresgélek.

Rengeteg olyan film van, ami rám nagy hatással volt ilyen téren.

2013. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj amúgy még nálam az utazás is be szokott válni. Elutazol picit messzebbre, új helyeket látsz, új világot fedezel fel, jól érzed magad.. Sokszor jó picit kiszakadni.
2013. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez az utazás dolog tetszik, párom is javasolta ma h hétvégére ugorjunk le Velencébe, Olaszországban még úgysem voltunk, s majd az utazás után könnyebben át tudjuk beszélni a jövőt.

Ha gondolod küldhetsz film címeket amik neked beváltak.

2013. máj. 22. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy a bánat, és a fájdalon elárassza a tested, olyannyira, hogy a lelked minden egyes szegletében csakis szomorúságra találhass. Olyan pusztulást, és vihart kell tombolni hagynod magadban, amelyben a remény utolsó tüze sem kaphat lángra, bármekkora is legyen majd a külső segítség ösztönző ereje. A reménytelenség legméllyeb sötét óceánjában kell a fenékig süllyedned, ahol a fény, és a boldogság értelmüket veszítik.

Én sebezhetetlen lettem, de ehez el kellett pusztulnom

2013. jún. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Imran! Én folyton a határt súrolom, annyi fájdalom volt már bennem, én is bevállalkoznák egy ilyenre. Gondolom ez a pusztulás nem ölte ki a szeretetet belőled..? Hány éves vagy?
2013. jún. 4. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg minden meleg érzés eltűnt belőlem. Lehet, hogy van személy, aki iránt táplálni tudnék hatalmas szeretet, de még nem találkoztam ilyennel. Mellesleg én nem önszántamból lettem ilyen. Ki tudja... talán akarattal nem is lehetséges. Biztos, hogy annyira szenvedsz?
2013. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Biztos
2013. jún. 7. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!