Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baktériumos hüvelyfertőzésre...

Baktériumos hüvelyfertőzésre kaptam antibiotikumot és hüvelykúpot, de nem múlt el a folyásom (sárgás színű). Én rontottam el valamit, vagy ha visszamegyek, van rá esély, hogy meg tudok gyógyulni? Másnak elsőre eltalálják a gyógyírt?

Figyelt kérdés

Ahogy véget ért a kúra, megjött a menstruációm, majd amikor elmúlt, megint a sárgás folyásom jött elő... Már teljesen készen vagyok, soha nem fog elmúlni?

Köszi

26/L


2011. febr. 7. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj elfog múlni csak ment vissza az orvoshoz. Lehet nem volt elég egy kezelés hanem kellene még egy én is így voltam úgyhogy nyugi elfog múlni csak menj minél hamarabb vissza a dokihoz:)
2011. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerdán el is megyek, már nagyon szeretném, ha megszűnne. Köszönöm.
2011. febr. 7. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fél éve kűzdök ezzel a problémával, 5 fajta kúpot,krémet kaptam azóta, volt hogy ugyan azt, és semmi. Már teljesen kész vagyok, a stressz és idegesség felemészti mindennapjaimat, hogy nem találnak gyógyírt. Nem tudom, hogy tényelg ennyire nehéz lenne kikezelni?
2011. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most értem haza a nőgyógyitól: a múltkori rákszűrésből kiderült, hogy P1 az eredményem, azt mondja, ép a méhszájam, és nem is fertőzés, hanem gyulladás okozza a folyásomat (mindenféle kórokozó nélkül, amit én nem is nagyon értek, mert úgy tudtam, kórokozó miatt alakul ki a hüvelygyuszi), na mindegy, ma is megvizsgált, és ő nem találja veszélyesnek a dolgot - persze nem ő küzd folyással :) Kaptam rá egy újabb hüvelykúpot, amit ha elhasználtam, 6 nap múlva kontroll. Meglátjuk.

Köszönöm a válaszaitokat.

2011. febr. 9. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!