Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Családban senki se volt...

Családban senki se volt rákos! De én félek h. az vok. Okom van rá, anyu ujra használta az olajat! Hiába mondom magamnak h. nem vok. és h. isten csak azért csinálta ezt mert azt akarja h. találjam fel a gyógyírt! Mit tegyek h. biztos legyek magamban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem rákos vagy hanem hibbant.
2012. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Találd fel a gyógyírt! A zsenik általában nem 100%-ok, úgyhogy szerintem kezdj is hozzá. :)
2012. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Milyen olaj? Nem értek semmit ebből az összevisszaságból. Bár sejtem hogy valami unatkozó tini vagy.
2012. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért rövidítettem a szavakat mert nem tudtam kiírni az egészet. az újra felhasznált olajban egy bizonyos anyaqg van ami elvileg rákkeltő. de nem találtam róla egy cikket se ezért írtam . és igen lehet hogy azért gondolok ilyeneket mert nincs mit csinálnom
2012. aug. 17. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Én háromszor-négyszer is újrahasználom az olajat, annál az egyszerű oknál fogva, hogy nem engedhetem meg magamnak hogy állandóan újat öntsek a serpenyőbe, nem állok ilyen jól anyagilag. És különben is látni lehet mikor már tényleg alkalmatlan a sütésre.

(És még nagyon sokan vannak így)


Ha ennyire félsz a ráktól, az egy kicsi beteges. Akko gondolom mindentől félsz, csak bio kajákat eszel, napra nem mész, szappant, tusfürdőt és társait nem használsz, csak otthon kevert kozmetikumokat, satöbbi.

Mindenféle vegyi és rákkeltő anyag van körülöttünk, nem lehet úgy élni hogy egyfolytában ezek miatt rettegünk.


Viszont ha feltalálnád a rák ellenszerét, az nagyon-nagyon jó lenne. Hajrá!

2012. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallottam ám az olajról:) De hajrááááá, láss neki a felfedezésnek:)
2013. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!