Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradékony vagyok és állandóan...

Fáradékony vagyok és állandóan elalszom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma telt be a pohár. A vizsgáimra készülök és beállítottam az ébresztőmet 8 órára, éjfél körül el is aludtam. Arra sem emlékszem hogyan nyomtam ki az ébresztőmet, fél 12-kor keltem fel! Minden reggel ezt csinálom, nem először fordult már elő. hogy álmomban nyomtam ki az ébresztőt. Ha fel s kelek nagy nehezen, olyan vagyok egész nap, mint egy zombi és bármikor ha befekszek az ágyba elalszok. Lecseréltem már az ébresztő hangot, próbáltam úgy, hogy a szoba másik végébe raktam, de akkor is vagy átaludtam, vagy kinyomtam és visszadőltem az ágyba. Nem tudom mit tegyek. A vizsgáim miatt nem engedhetem meg magamnak, hogy korán feküdjek, sem azt, hogy sportoljak. A késői ébredéssel ráadásul az egész napi étkezésem is felborul. Sovány vagyok, szedek étrend kiegészítőt. Napközben csak energiaitallal tudok éber lenni, de az meg káros. Orvoshoz nem akarok menni. Mit tehetnék?

2013. máj. 23. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért félsz az orvostól? csak egy vérvétel kéne... Szerintem vérszegény vagy. Arra meg hogy lecsapod az órát és nem kelsz fel van egyszerű megoldás. Több ébresztőt helyezz el pár perc különbséggel. Ne a közelbe hanem oylan messze hogy fel keljen kelned kikapcsolni.
2013. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vashiányos vagy. Alacsony a vérnyomásod, és vérszegény. Üdv a klubban. Ahogy az előző is írta, egy vérvétel megmutatja, hogy mi a gond.
2013. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jódhiány/pajzsmirigyalulműködés is lehet.
2013. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A dokitól egyébként azért félek, mert mindig elájulok vérvétel közben... :/
2013. máj. 25. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy ájulós vagy, akkor szólhatsz, mielőtt leveszik a véred, hogy ez a problémád, és vegyék le fekve... De tényleg nem ártana a vérvétel!!
2013. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rapid mgoldásként javslom a sok nyers zöldség, gyümölcs fogyaztását. Amíg tartanak a vizsgáid, illetve a felkészülés időszaka, kerüld a húst és a nehéz ételeket. Igyál sok folyadékot, időnként hagyd abba a tanulást, és alaposan mozgasd meg magad.
2013. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!