Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehetett velem éjjel?...

Mi lehetett velem éjjel? Miért riadtam fel emiatt rémülten?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen (ahol már több, mint fél éve dolgozom, és imádom) minden este záráskor le kell adni másnapra az áru rendelést sms-ben. Soha semmi gond sem volt. Viszont ma hajnalban 4 körül ijedten felriadtam, hogy "úristen, nem küldtem el az sms-t". Legalább másfél órán át ébren forgolódtam, és próbáltam felidézni azt a pillanatot, amikor elküldtem az sms-t. Mindenre vissza tudtam emlékezni, hogy megírtam, mit írtam bele, miből mennyit kértem, stb, de az a mozzanat kimaradt, hogy rányomtam a küldésre is. Utána nagy nehezen elaludtam, de amíg be nem jöttem ma is dolgozni, és megnéztem, hogy elküldtem az sms-t, teljesen azt hittem, hogy nem.

Amúgy egy kicsit sem stresszes a munkám, és még ha tényleg elfelejtettem volna, akkor is lett volna rá simán megoldás, ezért sem értem, ezt a reakciót... Mi történhetett velem?



2013. máj. 24. 13:40
 1/2 anonim válasza:
Az agyad valószínűleg vészreakciónak foghatta fel. Gondolom fontos a munkád és szeretnéd jól végezni, így az agyad kicsit megkésve reagált rá. Az nem csoda, hogy nem tudtad felidézni, gondolj bele, ha bezárod az ajtót se mindig emlékszel vissza a mozdulatsorra. :)
2013. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, főleg, amikor már rutinból végzed a munkádat. A megszokott napi műveletet nem rögzíti az agy. Kell a hely másnak.
2013. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!