Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Barátnőmtől kaptam egy ilyen...

Barátnőmtől kaptam egy ilyen készítményt a májamra: Interherb Máriatövis. Mi a véleményetek róla, jó termék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok alkoholista, csak szeretem a hasam és az ultrahang szerint el van zsírosodva a májam. Természetesen nem csodát várok, nem gondolom, hogy új és friss májam nő a régi helyére, de azért (jobban) mérgezni sem szeretném magam mindenféle hülyeségekkel.
2013. máj. 26. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Vannak gyógynövények, amelyek segítik bizonyos szervek működését. Mert.

A máriatövis is nyilván valami ilyen, ez hihető. DE..!


A zsíros májad a sok ch-evéstől van. Próbálkozz gyógynövényekkel.. de amíg sok keményítőt, cukrot eszel.. húzod magadra a földet, na így szépen fogalmaztam. :(

2013. máj. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó termék!! Hatóanyaga (silymarin) hozzájárul a máj, epe

egészségének megőrzéséhez, megfelelő májfunkciók fenntartásához.

Segíti a toxikus anyagok eltávolítását a szervezetből.

Elősegíti a máj egészséges működését, májszövet, ill. májsejtek normális regenerációját, normalizálja az emésztőrendszert.

Ui. nemcsak alkeszoknak lehet zsírmája. Szedjed, JÓ!

2013. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
A máriatövis olaj, ill tinktúra elsősorban méregtelenítő, regeneráló hatású, jótékony hatása van a májzsugorodás megelőzésére, ill kezelésére. Az elzsírosodott megnagyobbodott májat diétával, tornával tudod kezelni, természetesen ha kell, gyógyszert is szedj. Nekem 1 év diétával és kis testedzéssel sikerült felére csökkenteni a 2cm-es megnagyobbodást, gyógyszerek szedése nélkül.Egy két jól használható alapanyag, kókuszzsír ill olaj,tönkölyliszt,nyírfacukor, fahéj, lenmagolaj,máriatövis olaj, kapor, ananász, csalán,csili, citromfű. Sorolhatnám még de hosszú a lista, olvass utána. Arra viszont ne számíts, hogy ennyi elég, fontos a mozgás is.
2013. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen jó szert kaptál. Egyébként a máj el sem hiszed mennyire meg tud újulni. (nyilván ha nem itatják alkohollal és nem etetik zsíros cuccal halálra) Egyébként olaj formában gyorsabban hat.

Javaslom még, hogy vegyél Pancreatin enzimet (hasnyálmirigy védő), az is segíti az emésztést.

2013. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!