Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van szerintetek olyan még...

Van szerintetek olyan még budapesten akit érdekelne zepter termék?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam a munkát a zepternél de akiket felhívtam mind azt mondta hogy most nem kell neki mert nincs rá pénze, már van neki vagy csak simán nem érdekli! De a legtöbbnek már volt és ezért nem érdekelte! Tényleg ennyire elterjedt a Bioptron, az Edelwasser, meg a hasonló árusított termékek? Vagy csak az embereket nem érdekli az egészségük és így építenek le hogy van már nekik?
2013. ápr. 21. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
az emberek marhára unják a különféle ügynököket és a haszontalan méregdrága termékeket, de ha érdekelné is őket, akkor sincs erre pénzük. ma az országban megélhetési gondok vannak, azt tudod, ugye? szerintem keress valami normális munkát, amivel nem másokra kell rátukmálnod dolgokat.
2013. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj te szegényke gondolom végső megoldásként elkeseredve ugrottál be hozzájuk!


A Zepterről sajnos senkinek semmi jó nem jut eszébe!

Én is voltam tömeges meghallgatáson. Szépen fényezték magukat.

Eljöttem.


Évek hosszú sora óta napi szinten hirdetnek és folyamatos a fluktuáció.


Ha ez olyan jó hely lenne nem is lehetne bejutni.

Egyébként meg igen, sajnos az embereknek nincs pénzük, telefonon nem vásárolnak, utálják az ügynököket, stb.

És negyed annyiért megveszik ugyanazt a terméket máshol.

Tényleg próbáld meg máshol.


Én is munkanélküli vagyok de a Zeptert kerülöm, mint ördög a szenteltvizet:)

2013. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része utálja az ügynököket. Van aki nyíltan elküld a fenébe, de a többség rizsál: "van már", "most nem érek rá", stb.
2013. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" Vagy csak az embereket nem érdekli az egészségük"


Na menj te a tudod hová. Utálom az ilyen hozzáállást, amikor mindenféle ügynököcskék minősítenek, hogy ha nem rendelem meg a túlárazott vackukat, akkor felelőtlen vagyok akit nem érdekel az egészsége, meg hogy milyen sz.r szülő vagyok, amikor nem rendelem meg tőle a fotósorozatot a gyerekről horror áron, stb.....

De, marhára érdekel az egészségem, és költök is rá, DE NEM VAGYOK HÜLYE. Ennyi az egész.

2013. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, ez a "Vagy csak az embereket nem érdekli az egészségük " nagyon marketing szagú.
2013. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha valakit megbántottam az egészséges mondatommal! Nem állt szándékomban! Az egészséget csak azért hoztam fel mert a Bioptron nálunk a családban hatott, használt jó volt! Saját tapasztalat! De pont és ennyi! Nem Istenítem nem tukmálom senkire a motyót! Csak a véleményre voltam kíváncsi hogy a Zeptert mint nevet és az árusított termékeket ti hogy látjátok!

2. válasz adó! Amúgy teljesen fején találtad a szöget minden igaz amit írtál! Én is így látom!

2013. ápr. 21. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam az, aki kiakadt. Nekem is van olyan ami nem épp hagyományos gyógyászathoz tartozik és bevált a családban, de eszembe nem jutna bárit megvádolni aki ebben nem hisz (vagy nincs rá pénze), hogy nem érdekli az egészsége.

Nem először volt ez a minősítgetés (fotósorozattól kezdve a többszázezer forintos ilyen-olyan "egészségvédő" termékekig), és kikérem magamnak.

2013. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!