Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vérnyomás miatt...

Alacsony vérnyomás miatt bekövetkező elgyengülős - ájulós rosszullét mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem, akik már átéltek, vagy a környezetükben láttak ilyesmit. Nemcsak az ájult állapotra gondolok, hanem arra is, hogy utána kb. mennyi ideig tart az a gyengeség, amikor az ember lánya alig áll a lábán?

20L



2013. máj. 26. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél változó,és attól is függ h milyen mértékű.. ha már ájulásról van szó akkor az csak pár percig.. viszont valaki egésznap is el lehet iszonyat alacsony vérnyomással úgy h szédül és alig áll a lábán..
2013. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én pont olyan vagyok...egész nap szédülök.

Reggel kötelező kávéval indítanom, hogy valami megemelje a vérnyomásomat (kb. 90-100ig felmegy).

Ha felállok, lehajolok, vagy fekvésből felülök szédülök.

Azt olvastam, hogy a fiatal-magas-sovány lányokra jellemző.

Volt olyan is, hogy elájultam...lehet akkor a vércukrom esett le, de tény, hogy nagyon szédülős vagyok és semmit nem csinálnak vele. Csak, hogy kávézzak...

2013. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz érzés. Nekem szerencsére max 10-30 másodperc
2018. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!