Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Veletek is előfordult már...

Veletek is előfordult már ájulás a suliban?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a gimis évek alatt most már nem először történt velem ilyesmi. Annyira kellemetlen... :-((((

2013. márc. 29. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát kérdés hogy mikor... Csak úgy óra közben, szünetben, akkor irány az orvos!

Ha tornatermi ünnepségeken, ahol baromira nincs levegő és hullanak a gyerekek, akkor sajnos ott vagy az a megoldás, hogy a tanár engedi, hogy Te az ajtóban állj, vagy nem mész aznap suliba. Nekem a lányom volt rosszul levős a tornatermi banzájokon (12 évfolyam x 3 osztály (átlag 25 fős létszámmal + a szülők évnyitón és évzárón) el lehet képzelni mi levegő volt ott. Aztán úgy oldottam meg, mivel náluk nem fogadták, hogy engedjék a tornaterem ajtajához, hogy minden ünnepélyen, mint a hülye ott voltam és akkor nem merték visszaküldeni végig kint állt velem kintről hallgattuk. Rengeteg gyereket láttam ájultan kihozni, döbbenet.

2013. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!