Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan szokjak le a fűről?

Hogyan szokjak le a fűről?

Figyelt kérdés

Haverokkal mostanság minden héten 5x szívunk bongóból

de leakarok szokni, nem tudok semmire koncentrálni dolgozni se tudok, reggel is kényszert érzek hogy elszívjak egy vicces cigit


2013. jún. 6. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2013. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
testépitésel,és focival foglalkozom de hiába ....
2013. jún. 6. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
A fű ( cannabis-thc-tethidrocannabinol ) NEM OKOZ fizikai függőséget. hidd el nekem, én is sokáig téptem. Egyszerűen lekell rakni. Keresel valami hobbit, amire rá tudod magad mozgatni, és ha nagyon kattogsz, azt csinálod. Mindenesetre haveri körödet ne akkor látogasd mikor tépnek, mert úgy rohadt nehéz lesz. Az a legnagyobb visszahúzó erő. Tapasztalatból beszélek. Sok sikert! :)
2013. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de úgy érzem hogy nélküle nem tudok élni. nem vagyok boldog nélküle
2013. jún. 6. 21:04
 6/12 anonim ***** válasza:
A négyes válaszoló leírta jól a dolgot.. azt, hogy te úgy érzed hogy ne mtudsz nélküle élni és boldog lenni.. ez a mentális függőség, ezt nehéz leküzdeni, de nem mi akarunk leszokni most róla, hanem te.. ha le akarsz szokni akkor szembe kell nézz a nehéz résszel, és hidd el sikerülni fog, ahogy a 4. mondta, csak le kell tenni és keress hobbit..
2013. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mondjatok valamiket, akármit ami segíthet szerintetek
2013. jún. 15. 13:01
 8/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én testépítéssel kezdtem el foglalkozni, valamint programozni tanultam.
2013. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én évekig csak hétvégén a haverokkal egy cigi. Soha nem fizettem érte, mindig volt valamelyik haveromnak. De mindig csak részegen kívántam. Kszakadtam a züllött részeges haveri társaságból. És évekig eszembe se jutott. Mikor elkezdtem dolgozni és jól keresni. Már Hétvégére mindig vettem egy keveset.vettem autót elkezdtem keményebb buliba járni. Sok szer sok emlék. Mindent kipróbáltam. Kiéltem magam. Megtaláltam az igazit boldogok vagyunk. Sikeres céget vezetek. A feleségem Sm beteg neki szinte az orvos javasolta. Jelenleg ott tartok hogy havi 150 ezret költök csak fűre. És minden nap szívok 6 éve. De nem vagyok elkeseredve. Mert amióta használom teljesen elmult a beszédhibám(dadogás) amúgy hiperaktív voltam most nyugodt és kiegyensúlyozott. De mégis minden este az ágyban megfogadom hogy holnap abbahagyom... Reggelre semmivé lesz kv cigi irány a meló. Azt tanácsolom neked hogy egy hétfői napon reggel kelj fel. Az ébredés után 5 percen belűl menj le a szabadba és szívj be 20 jéghideg tiszta levegőt. Menj be idd meg a kávéd menj el dolgozni és még sima cigit se szívj. Ezt ismételd vasárnapig. ÉS MEGVÁLTOZIK AZ ÉLETED.
2018. máj. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Meditáció, különböző agy programozási tréningek/módszerek, vagy ayahuasca
2021. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!