Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan szokjak le a fűről?

Hogyan szokjak le a fűről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 02:15
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
MINEK kellet ráá szokni?? :@
2010. febr. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Mivel a fű NEm okoz függőséget - legalábbis ahogy hirdetve van - így egyszerűen csak tedd le :P
2010. febr. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerezz ej csajt vazze..... :-D
2010. febr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Hát hajrá! nekem sikerült:D összejöttem egy sráccal aki nem füvezett és szerelmes lettem és leszoktatott :D
2010. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont úgy, mint a cigiről, erről is csak orvoos szoktathat le...
2010. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok amugy és a barátomhát igen nem dijazza,de ő meg mást csinál szal-.- vhogy csak menni fog
2010. febr. 20. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérj tanácsot itt:


[link]


Ez egy bentlakásos intézmény, de sztem adnak tanácsot is.

2010. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A marihuána tudomásom szerint elsősorban szociális függőséget alakít ki. (Azaz azért szívsz, mert van egy társaság hozzá, bizonyos emberek kiváltják a viselkedést, nem biológiai függésről van szó, mint mondjuk a nikotinnál.)Vagyis hacsak nem egyedül szívsz gyakran (arra most így hirtelen nem tudok megoldást), egyszerűen keress másik baráti kört, akiknek nem az a természetes, hogy elszívnak 1-2 vicces cigit, ha összefutnak.
2010. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

igenis okoz függőséget,mindenkinél más mértékűt!

nők jobban hozzá szoknak a toxikus anyaghoz,nehezebb letenni.

ha probálsz leszokni nyugtalanság,pánikreakciók,izzadás várható.HATÁROZD EL HOGY LESZOKSZ,FOGD FEL ÚGY MINT EGY ERŐPRÓBA!nehéz,de ha igazán akarod menni fog!

kerüld azokat a fiatalokat akiknek normális hogy így élnek!

2011. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 trex21 válasza:
ugyan ez a problémám nekemis...volt egy fél pakkom még,de kidobtam...első napom nélküle,és ez az éjszaka pokoli nehéz,mert már mint 1 napi rutin úgy toltam.a mentális függőség az ami a rabjává tesz.jó tanács: ha van pénzed,menj el valamit sportolni,de komolyan.a küzdősportok nagyon elterelik a figyelmedet.emellett ha a párod cuccozik hagyd ott,különben neked sem fog menni a leszokás..egy afféle dac miatt mondván: ha ő csinálja,te miért ne?! segítek.ne csak erről szóljanak a napjaid! ezért :) havonta egyszer egyszer még elmegy...dehát könyörgöm énis így kezdtem..tanulj meg nemet mondani saját magadnak.ha kattogsz,menj el valahová,vagy ha hideg van,akkor maradj otthon és nézz meg valami filmet.az alvással problémáim vannak ,elég nyugtalan vagyok,szal kifárasztom magamat teljes mértékben. ezt javaslom neked is.igazából hamar le lehet róla szokni 2 hét és már nem hiányzik,de addig tudj nemet mondani,és terelni a figyelmed
2014. nov. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!