Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor múlik el az MBT cipő...

Mikor múlik el az MBT cipő okozta lábfájdalom, izomláz?

Figyelt kérdés

Apukámnak szombaton volt a születésnapja, és tőlem meg anyámtól egy új MBT-t kapott. Még soha nem volt ilyen cipője. Ahogy az eladó is tanácsolta, egyelőre még csak napi 1-2-3 órát van a lábán (ma 4 órát volt a lábán) mondjuk nem is bírna többet. Nagyon fáj a lába, a sípcsontja húzodik, a bokája majd\\\' leszakad. El van keseredve nagyon, mondtam neki hogy ne bánkódjon, még csak szerda van, használja mindennap pár órát, és 1-2 héten belül el fog múlni, csak hozzá kell szoknia. Kizárt dolog hogy egy 60ezer forintos cipőhöz ne szokjon hozzá az ember lába.

Másnak is fájt benne a lába? Ugye jó lesz neki ha megszokja? Mikor múlik el a fájdalom?


2009. okt. 8. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
E-mailt is irhatsz nekik, kerdezd meg az MBI ciposoktol. Mar en is irtam nekik, gyerekmeret erdekelt volna. Szoval irjal nekik, amit ide leirtal, ird le nekik is.
2009. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A boltban kérjen szaktanácsot, mert ha rosszul használja, nemhogy nem használ, hanem árt. Az eladók kioktatják a helyes használatra, be is járhat oda, hogy ellenőrizzék. Nekem pont azért nincs, mert attól félek, hogy ha rosszul hordom, 50000 (már 60?)Ft-ért még ártok is magamnak. De gondolom, hogy semmiképpen nem szabad addig hordania, hogy fájjon benne a lába. Fél óra, egy óra bőven elég, és csak fokozatosan félóránként emelni. 5 nap alatt négy órára felmenni, ez nagyon sok. Egyébként ez járásra való cipő, nem állásra.
2009. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!