Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj a jobb oldalam...

Mitől fáj a jobb oldalam folyamatosan?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja fáj a jobb oldalam, a borda alatt. Nyomásra is érzékeny. 2 Hasi UH, 2 gyomortükrözés, 1 Vastagbél tükrözés.

Néha nagyon fáj a hasam is, és a jobb lapockámba is kisugárzik, néha ilyen áramütés szerű fájdalom is végigszalad a jobb mellkasomon. Folyamatosan rossz emiatt a közérzetem, és idegileg is tönkretesz, hogy nem találnak semmit. Néha rosszullétek jönnek rám, émelygéssel, ájulásérzettel, de ezt le sem tudom írni, csak egyszerűen nagyon rosszul érzem magam. Már majdnem azt mondom, gyerünk a kórházba, mert ez így nagyon nem jó, ennek nem lesz jó vége.

Ami látható, az egy kis májmegnagyobbodás, és egy kis májenzim érték emelkedés. (GPT:50, Bilirubin:35) De elméletileg ez nem nagy dolog, és ez, illetve a máj nem is tud fájni.


A többi laboreredményem rendben van!


Hepa B, C: negatív!

Mellkas röntgen: Negatív!

Gyomor és Vastagbél tükrözés: Negatív!

Az UH-n kórósat nem láttak.


Mitől lehet ez? Eléggé meg vagyok ijedve! Illetve már nagyon idegesít, hogy van valami baj, de nem tudnak rájönni. Melyik szerv betegsége tud ilyen tüneteket produkálni úgy, hogy nem jönnek rá?? Esetleg valami vírus vagy baktérium lenne??


(27 éves férfi)



2013. jún. 9. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Vesédet vizsgálták?
2013. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!