Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ismertek olyan nyugtató...

Ismertek olyan nyugtató hatású készítményt, ami nem befolyásolja az autóvezetést? Nem csökkenti a figyelmet, nem álmosít?

Figyelt kérdés

Jövőhéten vizsgázok forgalomból és sajnos az a bajom, hogy én minden vizsgaszituációt túlizgulok, akkor is, ha tudom, hogy felkészültem. Ilyenkor pedig megnő a hibázási lehetőség.


Most megyek először forgalomból vizsgázni, a parkoláson kívül nem érzek nagy problémát, de még lesz órám, hogy gyakoroljam. Szeretnék úgy beülni az autóba (ez sima vezetés alkalmával sikerül), hogy ne izguljak, de ha tudom, hogy vizsgázok mindig átkattan valami és nem tudom, hogyan küzdhetném le.


Köszi a segítséget!



2013. jún. 11. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy citromfű tea kúrát javaslok a vizsga napjáig minden nap egy csészével, plusz valami jó magnéziumkészítményt idegerősítő gyanánt.
2013. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálkozom vele, mert sajnos nem sikerült a vizsgám :(
2013. jún. 25. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom :(
2013. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Múlthéten már sikerült :)
2013. júl. 8. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!!!
2013. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!