Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen vény nélküli nyugtató...

Milyen vény nélküli nyugtató van, ami nem álmosít el?

Figyelt kérdés
Nincsenek alvásproblémáim, szóval nem ahhoz kéne. Nap közben lenne rá szükségem, mert a stressz forrásával az iskolában találkozom (egy személyről van szó), viszont ha teljesen betompulok, akkor nem tudok jegyzetelni. Ajánlanátok valamit?
2010. okt. 17. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hova filmtabletta-legalábbis engem nem álmosít-
2010. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni. Még jó, hogy most szünet van, így tesztelhetem itthon.
2010. okt. 17. 12:52
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

ilyen teák hogy citromfű , orbáncfű vagy valeriana drazsé

de nagyon gyengék ,nekem nem ér semmit ami vény nélküli sajnos , de talán neked valamelyik beválik

2010. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Liguan válasza:
0%

Nem a nyugtató szedése a megoldás hanem a konfliktus kezelése.

Sok olyan emberrel fogsz találkozni akivel lesznek gondjaid.

Megbeszéled az illetővel a problémád.

Vagy levegőnek nézed.

Ha a tanárod akkor kérd a szüleid segítségét.

Vagy kezdj el tanulni az óráira

Egyébként van stressz oldó tea keverék .

2010. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Magamból kiindulva, szerintem nyilvánvaló, hogy megpróbáltam rendezni a problémát megbeszéléssel, ettől csak rosszabb lett. A levegőnek nézés egyelőre nem megy.

Nem vagyok az a típus, aki minden szir-szar problémára azonnal nyugtatót akar szedni, de jelen helyzetben szükségem van ilyen típusú segítségre, amíg elmúlik, vagy legalább enyhül valamit az a fájdalom, amit érzek, valahányszor rá nézek az illetőre. Nem szeretném leírni a sztorit, de el lehet hinni, hogy okkal vagyok ennyire zaklatott a közelében. Amúgy én azért általában eléggé kiegyensúlyozott vagyok, elég durva dolognak kell ahhoz történnie, hogy ez ne így legyen.

2010. okt. 17. 13:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Vény nélkülit nem tudok, csak ezek a gyógyteák, de ahogy leírtad elég komoly a probléma. Háziorvos is felírhat nyugtatót, nem kell feltétlenül pszichiáterhez menned, csak úgy kicsivel drágább lesz a gyógyszer, pl 100 szem 800Ft, 50Ft helyett, de az se olyan vészes ár.
2010. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Lehet, hogy akkor a háziorvostól kérem, hogy írjon fel valami olyat, ami nem túl erős, de azért hatásos, és nem leszek tőle zombi.

Nincs túl nagy tapasztalatom a nyugtatókkal, még régen szedtem be párszor Xanaxot, amúgy soha semmit, csak attól nagyon lejöttem az életről, és félek tőle, hogy a többi is ilyen.

2010. okt. 17. 21:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Hova, Valeriana, Sedogelat, Sedacu forte

Ez mind gyógynövény alapanyagú nem szintetikus nyugtató.

Kinek a pap, kinek a papné. Tapasztald ki neked melyiknek van a legjobb hatása rád.

2010. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na gondoltam, teszek egy próbát, ma vettem Cirkulin Valeriana drazsét, kíváncsi vagyok, milyen lesz. A boltban azt mondta a nő, hogy az enyhe változatát napközben is lehet szedni, nem fog elálmosítani. Remélem így van.
2010. okt. 18. 10:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Én javasoltam a háziorvost. Milyen erős xanaxot vettél be, az se mindegy. Lehet a legkisebb adagot is felezni, negyedelni és olyan kis adagtól rá se szoksz. Én frontint szedek, ami ugyanaz, mint a xanax.
2010. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!