Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Időjárás miatti rosszullétet...

Időjárás miatti rosszullétet mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Itt állandóan esik, fúj a szél, hideg van, sötét van. Én egész nap álmos vagyok, nyomott vagyok, az életkedvem pedig 0 %.

2013. jún. 11. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg mozogni lehetőleg a szabadban. séta is megteszi. ha más nem megy akkor próbáld ki a béres frontot.
2013. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok sport a szabadban
2013. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz!
2013. jún. 11. 19:08
 4/5 anonim válasza:
62%
Komolyan? :D sport az esőben szélben hidegben?! Szerintem egyél színes gyümiket, párologtass citrom vagy narancs illóolajat. Nézz valami filmet, vagy olvasgass. :)
2013. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan? :D sport az esőben szélben hidegben?!"


IGEN!!! Ilyenkor igazán hideg nincs, de akár fagyos idöben is lehet sportolni (kb -10 fokig mindenképpen), csak rendesen fel kell öltözni. Most a 15-20 fokban szerintem nem lehet hidegröl beszélni, legfeljebb az évszakhoz képest, egy lakásban sincs igazán melegebb. Ez éppen optimális höfok sportolásra, az esö ellen meg fel lehet venni széldzsekit.

2013. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!