Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Front hatására össze-vissza...

Front hatására össze-vissza ver a szívem, ez normális?

Figyelt kérdés

Most is pl (ahol én lakom nagy vihar van) kb percenként 2x bedobban egy marha nagyot. Tisztában vagyok vele hogy ez extrasystole, a mitralis prolapsusom miatt amúgy is szokott félreütni, de akkor naponta 1-2, most meg percenként 1-2..

Egyébként semmilyen szívproblémám nincs, UH, EKG, Holter, ABPM mind rendben, csak az időjárás hat rá így..

Nem szedek semmilyen gyógyszert.

Valami ötlet? Már szinte ott tartok hogy azon parázok mikor áll le a szívem.



2013. márc. 21. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahoz, hogy a szíved leálljon, annyi az esély, mint hogy a fôldet tônkretegye egy nagy meteorit. De az ijedség az ilyenkor megjelenik. Mivel ez idegi eredetú, szoknak rá olykor használni valamilyen idegnyugtatót.
2013. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél Pananging a patikában és szedjél 3x1 szemet folyamatosan. Van Szívnyugtató tea is, ezt is igyad a Panangin mellett.
2013. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt így egyik éjjel.nem vagyok szívbeteg.össze-vissza dobogott a szivem.azt hittem megpatkolok
2013. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!