Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezt megteheti anya? (Nem...

Ezt megteheti anya? (Nem tudtam melyik témába írjam)

Figyelt kérdés
Szóval,múlthét előtt voltam pszichiátrián a mentő jött értem a suliba.Elvittek a Heim Pál Ifjúsági pszichiátriára és megbeszéltük,hogy augusztus 12.-én vissza kell mennem befeküdnöm,de anyának van egy ismerőse aki pszichiáter és anya azt mondta,hogy ha kapunk előbbre időpontot akkor oda megyek és akkor oda lehet,hogy nem kellene befeküdnöm.ezt meglehet tenni,hogy meg van beszélve egy pszichiáterrel,hogy augusztus 12.-én hozzá megyek befeküdni és közbe elmegyek egy másikhoz?

2013. jún. 12. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ? Ahhoz az orvoshoz mész ,ahová szeretnél! Anyukádnak igaza van,hogy minden követ megmozgat,ha van ismerőse ! Te csak jobban jársz,ha hamarabb segitenek rajtad ! Egyébként mi a bajod,ha megkérdezhetem ?
2013. jún. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pánikbeteg vagyok
2013. jún. 12. 05:55
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Megtehetitek.


Szendi - Pánik című könyvét olvastátok már?

2013. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,még nem,de majd kiveszem a könyvtárból..
2013. jún. 12. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:
ez jó ötlet lenne.
2013. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!