Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány évessig lehet járni...

Hány évessig lehet járni gyerekorvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
18 éves korig.
2009. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18.


Van olyan ismerősöm, aki 23 éves és még mindig gyerekorvoshoz jár.

Évente legfeljebb 3 alkalommal beteg, és nem akar másik orvoshoz menni, mert neki a gyerekorvosa a legmegbízhatóbb.

2009. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok de még mindig a gyerekorvosomhoz járok. Eddig senki sem tette szóvá, hogy ez baj lenne.
2009. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szabályozás szerint gyerekorvos 18 éven felül kezelhetne. Nem írhat ki táppénzre, elvileg nem írhat fel receptet.

Az orvosnak tudnia kéne! Az OEP fejbecsaphatja miatta. (Neked pedig nem fogadják el a téppénzes papírod. Valószínű a fejpénz miatt nem szól)

2009. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kor fölött, tehát 18 évesen még járhatsz gyerekorvoshoz, de a 19. életév betöltése után már felnőttorvoshoz kell járni. Viszont akár már 14 éves kortól át lehet jelentkezni felnőtt orvoshoz, de nem kötelező, 19 éves kortól viszont kötelező. (én tudom, mert nekem is most volt aktuális a váltás)

19/L

2009. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!