Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Attól hogy betöltöttem a...

Attól hogy betöltöttem a 18-at még járhatok egy darabig a gyerekorvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
19 éves korodig járhatsz pontosan. Tudom mert a lányom is így van most.
2010. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 19. 22:49
 3/22 anonim ***** válasza:
3%
Járni járhatsz,de szerintem már rég átjeletkezhettél volna,én már 14 évesen simán egyedül jártam dokihoz és 16 évesen felnőtt dokihoz,remélem nem ilyen anyu által kisérgetős fiatal vagy,mert sajna egyre több van és a felnőtt léthez hozzá tartozna hogy ilyen dolgokat el tudjunk egyedül intézni.
2010. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Miért kellett volna rég átjelentkeznem? Felnőtt orvos azért felnőtt orvos hogy felnőttek járnak hozzá.Biztos örülne ha még a gyerekek is hozzá járkálnának,felnőtt orvosi rendelők teljesen zsúfoltak szal nem értem h ez mire jó na mind1..
2010. ápr. 8. 15:36
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért egy 18 évesnek már nem a gyerek részlegen kell lennie,szerintem se.Arra én is kíváncsi lennék,hogy legalább egyedül mész vagy kisérget anyukád.Egészséges esetben egy már kifejlett lánynak nem tudom mi keresni valója gyerekek között.
2010. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Törvény írja elő, hogy 19 éves korig kell gyerekorvoshoz járni. Nem értem miről beszélnek itt... Igazad van kérdező.
2010. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy írja elő törvény,én falun lakom,de városban talultam és mind a falusi,mind a városi osztálytársaim már 16-17 évesen megkérték a gyerekorvost,vagy épp a doki szólt hogy átmehetnek.Ha akar maradjon,de tök gyerekes,és ezzel nem akarom megbántani.Nőgyógyászatra és gyerekgyógyászatra is pl. ugyanugy mehet egy 15-16 éves,szóval nem tudom miről beszélünk,vagy pl az unokatesómat amikor 15 évesen műtőtték és sokáig kellett a korházban maradni a felnőtteknél volt több hely így oda került.
2010. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Járni járhat még 1 évig,a törvény tényleg nem írja elő,én is felnőtt dokihoz jártam jóval 18 éves korom előtt,saját döntésből,mert ott a vizsgáló el volt különítve,így csak a doki látott ha vetközni kellett.
2010. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Persze hogy igen,de az tényleg hülyeség amit ide beírtak hogy nem mehetsz felnőtt doktorhoz,én is oda járok.
2010. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor az hogy lehet hogy én 18 éves koromban felkerestem a körzeti felnőtt háziorvost, hogy megkérdezzem tőle, járhatok e hozzá, és azt a választ kaptam, hogy 19 évesen menjek vissza?? A gyerekorvoshoz meg egyedül járok amióta betöltöttem a 12-őt.
2010. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!