Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja zsibbad a bal kezem...

3 napja zsibbad a bal kezem könyéktől lefelé így de nem folyamatosan. Mitől lehet? Beütöttem egyik nap vagy kétszer lehet köze hozzá, vagy hogy a bal oldalamon tudok csak aludni? 21/l

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A zsibbadás lehet azért is, mert rossz a vérkeringésed. Nem vagyok orvos, az orvosomtól hallottam.

Azért zsibbad, mert nem jut bele elegendő mennyiségű vér. Rázd meg kicsit, tudom, rossz érzés ha hozzányúlsz, de próbáld meg nyomogatni, mozgasd az ujjaidat, hogy megélénküljön a vérkeringésed!!

2013. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e összefüggés,de Nekem is pár napja zsibbadozik és Én nem ütöttem be ill. nem emlékszem és aludni se csak az egyik oldalamon alszom. Ma már annyit zsibbadt,hogy bementem az orvosi rendelőbe vele,de sokan voltak és nem haladt a sor (jellemző) így eljöttem.Most az előbb szúrt a szívem is,szóval épp ennek jöttem most utánanézni a neten. 24/N
2013. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fuu te utolsó!!! Irány az orvos!!!
2013. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Remélem elmentél az orvoshoz, mert az az infarktus első jelei közé tartozik a szív fájás és a bal kéz zsibbadása, kisugárzó fájdalommal
2013. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi az aggodalmat,bár orvosnál azóta nem voltam,de a tüneteim elmúltak.Esetleg nagyon ritkán lehetnek,nem jellemző.Idegileg voltam ki akkoriban nagyon,szerintem ez azzal lehet összefüggésben.Most belegondolva,ilyen zsibbadás ha volt azóta,akkor az is az ideg miatt volt.Köszi!
2013. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!