Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen meleg van a munkahelyet...

Milyen meleg van a munkahelyeteken, hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés

Hozzánk 2 oldalról is besüt a nap emiatt egész nap meg lehet főni, légkondi csak a főnökségnek van.

Az ajtót elvárják, hogy nyitva tartsam, az ablakot is ki szoktam nyitni, a huzat miatt viszont folyamatosan fáj a szemem és a fejem.

Ráadásul a monitorom az ablakkal szemben van, nem mozgathatom el, egész nap hunyorgok, munkaidő végére mindig rosszul érzem magam.

Régen volt ventilátorom, de attól is csak megfájdulna a szemem.

Az egész napos víziváson kívül tulajdonképpen mást nem tudok csinálni, nyáriasabb ruhát sem szabad felvenni. Persze aki megszabja, az a 20 fokos irodában üldögél nyakkendőben.



2013. jún. 19. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerencsére én egy viszonylag régi épületben dolgozom, ahol elég vastagok a falak, az ablak előtt fák vannak, és nem is nagyon süt oda a nap, így bent egész jó az idő. Ezen kívül lenge ruha és sok folyadék. A nagyobb bajom amíg a buszra elérek az 20 perc a tűző napon... (napi 2x) :S
2013. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem a munkába járás az 30-30 perc séta a tűző napon, a reggeli még kellemesebb, de délután félholtként érek haza, zuhany után kicsit jobban vagyok.
2013. jún. 19. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!