Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normalis az ami velem tortenik?

Normalis az ami velem tortenik?

Figyelt kérdés
Szoval panikbeteg vagyok, de a hanyastok felek nagyon es altalaban mikor felek, hogy ne hanyjak panikroham jon ram. Miota nyariszunet van nagyon ellustultam. Viszont itthon folyamatosan asitozok, sehova nincs erom es energiam elindulni. Gyengenek es faradtnak erzem magam. Ha elindulok valahova akkor elmulik az egesz es semmi bajom.ez valami pszihes dolog lehet? Ugy vagyok vele, hogy ha nem az lenne akkor akkor se mulna el, ha elterelem a figyelmem. De kivancsi vagyok, hogy szerintetek mitol lehet ez?
2013. jún. 27. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szimplán unalom. Amikor épp nem tudom mit csináljak és gondolkodok rajta nekem sincs semmi kedvem kimenni vagy elmenni valamerre vagy elővenni egy könyvet pedig sok mindent összeírtam, hogy mit akarok csinálni nyáron
2013. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!