Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis ami tortenik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ami tortenik velem es vele?

Figyelt kérdés
A parom es en par napja szakitottunk. Neki is es nekem is kulon eletunk van. De mindazok ellenere hogy kulon eletunk van meg osszejarunk egy kavera vagy uditore de a vege olyan mint amikor osszejottunk egy bulin. Taxiba ulunk es le hozzam vagy hozza csokok es szeretkezes a vege.Nem tudom eldonteni ha ez normalis vagy sem. Nekem meg eros erzelmeim vannak iranta es ha nem tevedek viszonzott az erzes mivel egymas karjaiba hullunk es egymas szemebe nezve konnyeink elerednek. szeretnem ujrakezdeni vele es nem tudom mien modon kozeledjek iranta. Segitsetek:((
2011. ápr. 1. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én el tudom mondani az én friss tapasztalatomat. 2 évig voltam a barátnőmmel, szeretTEM, de vége kellett, hogy legyen, bizonyos problémák miatt. Nem megyek bele. A lényeg, hogy 2 hétig csak rá tudtam gondolni, senki másra, állandóan ő járt a z eszembe, de 2 hét után már jobb volt. EGyszerűen idő kell nektek, hogy el tudjatok szakadni a múlttól, és új lapot kezdeni. Annyira megszoktátok egymást, hogy mivel találkoztok, nem érzitek a súlyát a dolognak, hogy ti most szakítottatok. Mondom, ugyan ez volt, én is smároltam volna veled, pedig én szakítottam. Mostmár sokkal jobban vagyok, de ha találkoztam volna vele, nehezebb lett volna. ÉS én már nem szerelmes voltam, hanem átalakult egy erős kötődéssé. Én azt javaslom ne találkozzatok 1 hónapig, ha akkor is ugyan ez van, akkor nincs mit tenni, össze kell, hogy jöjjetek. De vigyázz, mert ebből koppanás is lehet. Nekem is nagy erő kellett, hogy túl tegyem magam.
2011. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem itt nem fogsz kielégítő tanácsot kapni. nem is tudom mit írhatnék, elvégre nagyon kevés dolgot írtál le, nem derült ki miért szakítottatok, hogy milyen volt a kapcsolatotok, hogy meddig voltatok együtt, hány évesek vagytok, stb stb.
2011. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
en 20 o meg 16 enyhe feltekenysegem volt az oka a szakitasnak meg az exemmel is talalkozott aki bedumalt neki rolam bosszubol egy csomo hujeseget es ferevezette(bosszubol mert otthagytam).Minden eggyes alkalommal mikor talalkozok vele latszik a szemein hogy banja hogy elhagyott.lehetseges azis hogy fel elbeszelni arrol hogy ujrakezdjuk vagy hasonlo?nem tudom mihez kezdjek telleg.En nagyon kotodok hozza volt ojan hogy 3 hetig nem lattuk egymast mert el voltam utazva de mikor hazatertem o volt az egyeduli aki vart ram a vonatallomason. Azt is megtudtam hogy a hawerjaimtol erdeklodott hogy mikor erkezek haza meik napon es meik vonattal.mit jelenthetnek ezek?miert erdeklodik irantam ha nem a szerelem az oka?
2011. ápr. 1. 09:44
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt neked kell kideríteni. de mondom, ne találkozzatok, és ha nem múlik el, van értelme újra kezdeni (1. hsz vok)
2011. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:P hatha sikerul megtenni ezt....es az esetben ha akkoris felkeres vagy hasonlo?
2011. ápr. 1. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha felkeres, miért ne jönnél vele össze megint, ha te is azt akarod? Amúgy szerintem egyszerűen őszintén beszélni kéne vele az érzéseitekről (meg esetleg arról, amit az exed mesélt neki, ha eddig nem). Az alapján, amit leírtál, ő is szeret téged, és akkor lehet, hogy hiába van az egész görcsölés.
2011. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Osszejonnek vele ujra de mindkettonknek kulon eletunk van azaz nekem kulon baratnom neki meg pasija. feltetlenul tudnom kel elobb mieott barmit is lepnek hogy biztosra megy az ujjakezdes vagy sem. mert ha nem 2 szek kozott ulok majd a foldon.....ojan kinos es furcsa a gondolkodasom neha hogy saja magamtol meijedek azer kertem itt segitseget:) minel tobb valasz annal tobb lehetoseg es tanacs
2011. ápr. 1. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha őt szereted... én vállalnám a kockázatot. de ez hogy van, hogy pár napja szakítottatok és máris mindkettőtöknek külön párja van?
2011. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nemtudom....egyszeruen igy sikerult....ra buknak eleg sokan.....nekem meg regota ejott egy csak es hogy vege lett ennek a kapcsoltnak probalkoztam es sikerult....igy van neki is nekem is......de en mikor megcsokolom a jelenlegimet olyan mintha vele csokoloznek....eskuszom olyan mintha huje lennek.....az is vagyok de nem ebben a terben...egyszeruen bele vagyok bolondulva:P
2011. ápr. 1. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, akkor legyetek együtt.

Ha te is, és ő is akarjátok, akkor mi bej lenne?

Csak le kell zárni a mostaniakat, mert úgy sincs értelme hogy mással jártok és másra gondoltok!

Nemcsak a mostani párotokat, de őnmagatokat is becsapjátok!

2011. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!