Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar van eggy gyerekem es most...

Mar van eggy gyerekem es most testvert szeretnenk neki de 8 dik honapja es semmi nem tortenik, mi lehet a baj szerintetek? Voltam egy parszor felfazva lehet az hogy nem kezeltem ki magam elegge? Vagy ez meg normalis? Az elso elsonek sikerult.

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy semmi nem történik gondolom úgy érted, hogy 8 hónap alatt nem sikerült még teherbe esned.

Ez így elég kevés információ, arról nem is beszélve, hogy rengeteg oka lehet.

Én azt javaslom neked, hogy minél előbb keress fel egy nőgyógyászt, mondd el neki, hogy babát szeretnétek, ő majd megvizsgál, az a tuti. Ultrahangot is csináltass mindenképp (ez FONTOS!!! én is ráfaragtam vele), mondjuk szerintem egy normális orvosnak ha mondod, hogy babát szeretnél, akkor alapvető, hogy csináltat egy uh-t is.

Egyébként én nem gondolnám, hogy a felfázás lehet az oka. Fogamzásgátlót szedtél például? (Csak mert nálam ebből van a gubanc.) A ciklusaid hány naposak? Rendszeres a menzeszed? Hány napig tart? Szedsz-e valamilyen gyógyszert? Van-e valamilyen betegséged? Magasvérnyomás? Túlsúly?...stb. stb. :)

2012. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Hogy mi lehet a baj, csak egy kivizsgálás tudja eldönteni (persze ha nincsenek egyértelmű problémáid).

Sajnos az hogy már van gyermeketek nem garancia arra, hogy most is minden rendben van.

Ha semmi konkrét panaszod nincs (pl rendszertelen ciklus), akkor a doki egy év sikertelen próbálkozás után fog csak foglalkozni veled. Addig még van egy kis idő, hátha sikerül! :-)

2012. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmi kulonos bajom nincs rendszeresek a ciklusaim fogamzasgatlot soha nem szedtem,es mar voltam dokinal aki csinalt ultrahangot es minden rendben volt,akkor egy kicsit fel voltam fazva kaptam gyogyszert es azt mondta minden rendben lessz ,de azota sem sikerult.egy kicsit elvagyok keseredve.
2012. okt. 17. 05:35
 4/5 anonim ***** válasza:
ne legyél elkeseredve. Milyen a pajzsmirigyed?
2012. okt. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat fogalmam sincs,soha nem volt ilyesmi gondom(pajzsmirigyes).
2012. okt. 17. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!