Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? Miért nem tudom...

Miért van ez? Miért nem tudom leküzdeni végre?

Figyelt kérdés

Azthittem h emetofóbiám van de rájtöttem h nem, múltkor egyik buli elég jól sikerült többet ittam a kelleténél és hánytam , akkor nem is voltam bepánikolva sőt másnak se,

kezdek rájönni h én a vírusos fertőzésektől félek (hasmenés hányás ) hogyan küzdhetném ezt le ? pedig ha elkapom tudom h gyors lefolyású és nem halok bele de akkor is rettegek tőle . Már lassan 2 éve vagyok ilyen helyzetbe egy vírus miatt lettem ilyen :(


2013. jún. 28. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan igy vagyok vele en is! Elvileg szembe kene neznem vele es hanynom kene, de direkt meg ugy se fogok.

Gondolom mikor sokat ittal akkor mar nem is voltal teljesen tiszta, elengedted magad es azert nem panikoltal. En sose voltam meg reszeg es ha iszok is akkor is nagyon keveset...pont azert, mert felek, hogy kihanyom.

16/L

2013. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én pedig amikor iszok ugye el lazulok és még eszembe se jut... ha már egy kicsit is hányingerem van rögtön beképzelem h összeszedtem valamit :/
2013. jún. 28. 14:40
 3/3 estibálint ***** válasza:
én is ilyen vagyok, én nem tudok vele mit kezdeni 12/F
2013. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!