Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám a párom szülei...

Hogyan tudnám a párom szülei előtti szorongásomat leküzdeni?

Figyelt kérdés

17 éves leszek,lány vagyok.

Általános iskolára vezethető vissza a megfelelési kényszerem. Holnap egész napos programra megyek a barátommal és szüleivel.

Nagyon szeretnek, az apukája mondta, hogy menjek velük. DE: Nem tudok előttük ellazulni. Bár a helyen már külön leszünk, de a kocsiút 45 operces, és egyszerűen síri csendben vagyok...ha kérdeznek, akkor is csak egyszavakban válaszolok. Hogyan tehetnék ez ellen? MUSZÁJ holnap önmagamat adnom, és feszengeni se akarok...próbáltam már sokmindenre gondolni, de előre félek...mit tegyek?


2012. jún. 30. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
képzeld el őket bohóc sapkában...
2012. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is sokszor vagyok így társaságban.Sajna nem tudok rajt változtatni. Pedig otthon vagy barátnőimmel tudok laza lenni, hülyülni.
2012. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De itt nem kell megfelelned. Hisz ha elhívtak magukkal kirándulni,akkor elfogadnak,szeretnek.és azért ne abból álljon a közös program,hogy odaértek kipattantok az autóból és ti külön elvonultok,aztán egész nap nem is látjátok egymást,nem biztos hogy ezért visznek magukkal,hanem azért hogy együtt legyetek!
2012. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:DDD

Igazából az se segít, mertbegörcsölökés nem tudok önmagam lenni, ami a legfontosabb....folyton feszengek.

2012. jún. 30. 19:55
 5/8 A kérdező kommentje:
3. válaszoló igazad van,aminap én is ezen gondolkodtam. BArátomatkérdeztem, hogy együtt leszünk-e a szülőkkel, és mondta,hogy nem,hanem nem messze tőlük pár bokorral meg fával arrébb.(horgászni megyünk).Tudom, hogy szeretnek, de valahogy mégse tudok előttük úgy beszélni meg semmi, ez a bajom.
2012. jún. 30. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy pszichológus ismerősöm javasolta, hogy ha szorongunk pl. a főnöktől, vagy vizsgán egy tanártól, képzeljem el, hogy ő is ugyanúgy "nagy WC-zik"- szóval érted..:)

Hát, menj el bátran, és képzeld el őket úgy.

2012. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mizújs? Hogy ment?
2012. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Húúú köszönöm mindenkinek, nagyon jól ment, nagyon szeretnek a szülei:)

Rengeteget imádkoztam, hogy sikerüljön önmagamat adni, és nagyon jó volt:)

Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsát:)

2012. júl. 2. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!