Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek a reggeli buszrossz...

Mit tegyek a reggeli buszrosszullét ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos a nyári gyakorlatom miatt minden reggel és délután buszoznom kell 1 órát a lakóhelyemtől a gyakorlati helyig. Itt a reggeli buszozással van a nagyobb bajom. Igazából amúgy sem bírom a buszt, de reggel a legrosszabb...teljesen mindegy, hogy eszek-e reggel vagy nem. Ennek az az eredménye, hogy minden reggel vagy indulás előtt vagy a buszon rászorulok a dedalon tablettára, ami persze erős, altatós, nem éppen gyomorkímélő, arról nem is beszélve, hogy fáradt vagyok tőle egész nap és minden nap ez megy. Nagyon nem szeretném még a hátralévő 1 hónapot gyógyszerezéssel tölteni és szeretnék valami módszert erre, hogy ne így legyen. Valami ötlet, vagy természetes gyógymód esetleg gyógytea vagy akármi más is jól jönne.

Előre is köszönöm az értelmes, gyors és segítőkész válaszokat!

19/L



2013. jún. 30. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

MagneB6? Sokaknak ez is jó :)

Ugyanebben a cipőben járok, a válaszok engem is érdekelnének..

2013. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos az nekem a buszos rosszullétre nem segít :S

De amúgy nagyon sokat segít tényleg (: de erre nekem erősebb kell, de a gyógyszertől meg kikészülök...

2013. jún. 30. 23:15
 3/4 eperke20 válasza:
Menj el háziorvoshoz. Hátha ő tud valamit ajánlani.
2013. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre sajnos nincs időm, mert hétközbe minden nap megyek, hétvégén meg itthon sok a dolog. Ezért reméltem, hogy van valami természetesebb útja ennek, hogy ne kelljen gyógyszert szednem. De azért köszönöm (:
2013. júl. 1. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!