Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a reggeli...

Mit lehet tenni a reggeli rosszullét ellen? A buszozás miatt van!

Figyelt kérdés
Félórát buszozok, mire beérek a városba, utána megint buszozok az iskoláig. B6-ot szedem de nem sokat ér. Hányingerem van folyton. Tudtok valamit ajánlani? 14L
2010. nov. 21. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Daedalon tabletta.
2010. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de nem vehet be minden nap deadalont, raadasul az tök kiüt, es utana suli van. En azt hallottam, hogy bio boltokban lehet venni valami gyömberkockat, meg valami pasztilla is van belöle, ami jo erre. En is utazasos beteg vagyok, de buszon szerencsere nem, a hosszabb utakra meg en is deadalonozom. Szerintem egy probat meger ez a gyömber dolog.
2010. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek, és igen. egyszer egy táborban utaztam szlovákiába, és adtak egy daedalont, mert tudták h nem fogom bírni, és tényleg jó volt, de alig bírtam állni a lábamon úgy elnyomott! és iskolába így nem mehetek, mert elküldenek haza. egyébként ezt a gyömbér dolgot ki fogom próbálni! köszönöm a tanácsokat. hasznos volt mindkettő. : )
2010. nov. 21. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!