Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől törnek rám rosszullétek?...

Mitől törnek rám rosszullétek? (Vese, máj, egyéb)

Figyelt kérdés

Vannak napjaim, amikor annyira rosszul érzem magam, hogy szinte már a mentőt hívnám. Rosszul vagyok, de leírni nem tudom mit érzek, olyan mint mikor influenzás az ember, fájdogál szinte mindene, nem tiszta a feje, émelyeg, egyszóval rosszul van. Nem lehet ezt jobban megfogalmazni. Bágyadt, fáradt, elesett, viszont láz, hányás nincsenek!

Kicsit be vagyok lassulva, mintha nem is ezen a világon lennék. A közérzetem iszonyat rossz.


Kérdés, hogy mi okozhatja ezt?


Orvostól-orvosig jártam már!


Amik kiderültek, hogy a májfunkcióim rosszabbak, illetve a vizeletemben találtak vért és fehérjét.


A májamra azt mondták, hogy alkoholt egyáltalán ne fogyasszak, illetve kerüljem a zsíros ételeket! Azt nem kérdeztem, hogy okozhat-e ilyen tüneteket a zsírmáj.


Nefrológushoz a héten megyek.


Koponya CT negatív, a Neurológus azt mondta, nem agyi eredetű a dolog.


3-4 hónapja folyamatosan fáj a jobb oldalam, a jobb bordaív alatt, a csípőmnél. Ma reggel a hátam fájt, derék felett.


Kérdésem az lenne, hogy a Vese vagy a Máj tud-e ilyen fajta megmagyarázhatatlan rosszullétet okozni?


Esetleg keressek fel valami komolyabb belgyógyászt?



2013. júl. 1. 13:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!