Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatti rosszulléte...

A terhesség alatti rosszullétek mindennap egyforma intenzitással törnek rátok?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam hányni, csak émelyegni inkább délután és este. Ma viszont este semmi bajom nem volt. Szerintetek aggódnom kellene? Már volt egy magzatelhalásom és msot vagyok 6 hetes.
2012. nov. 29. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem hánytam egyszer sem. Nekem is émelygés szokott lenni, meg fejfájás, de nem minden nap. 5-7 hétig volt mindennapos, azóta már sokkal jobb. Szerintem nem kell aggódnod. Voltál már uh-n?

Én most vagyok 9 hetes.

2012. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem volt egész napos rosszullét és olyan is, hogy nem volt semmi bajom. A hányingeres időszak a 15. hétig tartott.Igaz, soha nem hánytam, de borzasztóan émelyegtem és undorodtam a kajától.
2012. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szokott olyan lenni hogy reggel mikor kinyitom a szemem ugy ŕzem kicsattanok az energiátol aztán mikor felkelek hirtelen rosszul leszek és rá pár perce hányok is, és utána jobban vagyok. De van olyan is hogy egésznap olyan gyenge vagyok hogy semmit nem tudok csinálni. Már nagyon kész vagyok töle mert van egy 2 és fél éves lányom és ugy érzem hogy nem vagyok jo anyja mert nem tudom öt el látni meg stb..... Remélem nem sokáig tart már ez.
2013. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!