Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a 10 legfájdalmasabb dolog...

Mi a 10 legfájdalmasabb dolog az életben? A szülés is közte van, de hányadik helyen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 22:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
23:12-es nem vagy semmi:XDD
2009. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Ha megégsz

lángba borul a tested

2009. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
35%
Nekem eddig a menzesz ami kb ájulásig vitt (már csak múlt időben) és a fejfájás, minden mást kibírok. Na persze eddig még nem daráltak le és a szülés is eleve kiesik mivel nem szándékozom kipróbálni.
2009. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
akkor az milyen, hogy szülsz, és közben darálnak
2009. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
66%

én 2 gyereket szültem fájdalomcsillapítás nélkül, de ha fáj a fogam, vagy a fejem, akkor rögtön beveszek 1 gyógyszert.

A szülés iszonyú kínokkal jár, de mégis teljesen más, mintha valami értelmetlenül fáj.

Na és a fülfájást még senki nem említette.

2009. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csonttörés és a törött csont helyrenyomása benne van a top10ben, ezenkívül az égés (már az is úgy fáj ha főzés közben leforrázom magam vagy ilyesmi, hát még akkor ha égnék ..grrr)

Szülni meg még nem szültem. De volt már nagyon durva fülfájásom, az is durva.

2009. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
gerincvelő minta vétel, érzéstelenítés nélküli feltárásos bölcsességfog kioperálás.. hmm fincsiiik
2009. okt. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Gyökértömés érzéstelenités nélkül..!
2009. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Na igen, a fogfúrás érzéstelenítés nélkül üti a fogfájást, az mindennél rosszabb. Amikor barátnőm pasijának fájt a foga, és mondtam, hogy átérzem, én inkább szülnék mégegyszer , minthogy a fogam fájjon, akkor nem akarta lehinni hogy én inkább a szülést választanám. Pedig a fogfájás ezerszer rosszabb. És a fogfúrás méginkább. De már látom, hogy a listámból kimaradt az égési sérülés, mondjuk olyanom még csak nagyon kis területen volt, de el tudom képzelni, hogy mennyire fájhat.

Amúgy nekem is beindult a sötét fantáziám, ha fájdalmas dolgot keresünk, akkor nézzünk meg pár Fűrész-t XD Nekem kapásból az a legdurvább, amikor a hapsiban fém karikák vannak láncon és ki kell tépnie őket magából :S Főleg amelyik a sarkánál van, az Achilles-ín alatt és azon áttépi. Na az lehet aztán a fájdalom.

2009. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
55%
azta akkor én már nem is félek a szüléstől :D
2009. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!