Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Be tudom beszelni magamnak,...

Be tudom beszelni magamnak, hogy rosszul leszek?

Figyelt kérdés

Rettegek a hanyastol es par hete elrontottam a gyomrom. Azota ha eszek mindig rosszul leszek. Mma delelott ettem egy zsemlet meg egy kis islert. Erre bepanikoltam, hogy uristen megint sokat ettem. Azota faj a hasam es mar olyan szinten hanyingerem van, hogy oklendezek.

ez attol van, hogy bebeszelem magamnak?

15/L


2013. júl. 6. 13:47
 1/2 gömbicica ***** válasza:

szia :-)

azért mer az ember egyszer hányt valamitől, az nem azt jelenti, hogy bármit megeszik ki fogja hányni.

HACSAK!!!!

nem vagy anorexiás, aki eszik, hány,- eszik, hány. Aki mindig ugy gondolja, hogy még egy borsószemtől is hizni fog, és hattalmasra dagad majd.

Ne mondd már hogy egy zsemle meg egy isler sok.

Mondjuk hányás után nem igazán zsemlét kéne enni islerrel.

Csinálj magadnak rendes szálas fekete teából 2-3 litert tegyél bele kicsi mézet, egyél kétszersültet, vagy ropit.

Csak olyat, amire ha ránézel gusztusod lesz rá.

Én voltam fos.s időszakomban ugy, hogy 4 nap alig evés után amit elsőre megkivántam az egy csokis mignon volt :-)

Bebeszélésről csak annyit, hogy bevonzza az ember a hülyeséget.

Ha sokat ismételgeted, tényleg sorba fognak jönni a rókák.

Azért remélem nem anorexiás vagy.

Ha igen nagyon-nagyon gyorsan szokjál le róla, mert nagyon komoly következményei tudnak lenni amit ne akarj megismeri!!!

üdv. :-)

2013. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Irtam, hogy par hete hanytam. Es azota felek, akarom, hogy megint bekovetkezzen. Anorexias nem vagyok, epp az, hogy hizni szeretnek.

azert koszonom a valaszod!

2013. júl. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!