Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Székrekedésre házi praktikák?

Székrekedésre házi praktikák?

Figyelt kérdés

Sajnos már több napja (majd 1 hete) tart ez a helyzet. Ma megpróbáltam egy kávéskanál (evőkanál mennyiségűt kellene?)étolajat enni, illetve reggel éhgyomorra meleg vizet ittam, de semmi hatása. Mit tehetnék? Arra gondoltam, reggel iszok ismét meleg vizet (sokat kellene?), majd eszek müzlit tejjel, állítólag ez is segít.

Már többször előfordult a székrekedés, de nem tartott eddig. Házi praktikákra lenne szükségem, mint pl. az étolaj, ilyen praktikákra lenne még szükségem, ami biztosan segít.

Köszönök minden segítséget!



2013. júl. 8. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Számomra a tuti:

cseresznye vagy kajszi + tejeskávé + fél literes jégkrém

2013. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Paradicsomlé. Az jó szokott lenni. Ha nincs házi, akkor bolti is jó.
2013. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
3%
kuratsd seggbe magad az talán segít..:'''DDDD
2013. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ricinusolaj, de vigyázz vele!
2013. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aszaltszilva
2013. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aszalt szilvát vízbe áztasd, úgy edd meg.

Én Hunyadi vizet szoktam inni, keserűsós-glaubersós gyógyvíz, hashajtó hatású, mégsem gyógyszer.

2013. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Du-án 17 óra körül egy pohár vízbe tegyél bele 2 evőkanál búzakorpát.Idd meg.Ha marad a pohárban búzakorpa,addig tegyél mindig vizet rá,míg el nem fogy a korpa. Utána még minimum 2 pohár vizet igyál amíg lenem fekszel.Reggel éhgyomorra 1.2 pohár langyos víz.És rá fél órára tudsz menne WC-re.Én sok hashajtót kipróbáltam.1 hónapja ezt iszom és a hasam nem fáj,nincs székrekedésem,és sokkal jobb a gyomrom. Mikor kefirbe vagy joghurtba tettem akkor nem volt jó.Érdemes kipróbálni. Egyszerű de hatásos.
2014. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

darált lenmag


kávé


szerintem a melegvíznek nincs ilyen hatása, legalábbis nálam nincs és a olajnak sincs

2014. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!