Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Ez mar ijeszto.

Mi van velem? Ez mar ijeszto.

Figyelt kérdés

Szoval tobb dolog van, de valami osszefugges biztos van koztuk.

Nem tudok megehezni, kivanom a kajat...jol esik, de mindig telinek erzem magam. Siman ellennek igy napokig. Este ettem utoljara es ma meg csak egy szendvicset ettem az elobb, de olyan, mintha ebed utan kene meg legyurnom. Es telinek erzem magam tole. Emiatt ossze-vissza eszek, epp azt amit megkivanok. Altalaban a nasik mennek le. (ropi, csoki..stb)

A masik, hogy rengeteget alszok (bar ez kiskorom ota igy van), de most ha reggel kolt anya, hogy mar nem kene annyit aludnom akkor valaszolok neki meg minden viszont o mondja, en errol nem tudok. En nem emlekszek arra, hogy valaszoltam neki.

A kovetkezo, hogy semmi energiam nincs, abba is elfaradok, ha lemegyek a kert vegebe. Este kutyasetaltatasnal is olyan erotlen vagyok (mashova alig megyek, mert egyszeruen lusta vagyok hozza.)

Annyi, hogy sokat szorongok..nemtudom ez mennyire szamit.


2013. júl. 10. 14:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Meg most is mennem kene keszulni, mert el kell mennem itthonrol, de egyszeruen nincs erom hozza. Es olyan is van, hogy pl. Legugolok felvenni a cipom es ott gugolnek akar egy fel oraig, mert nem birok felallni.

15L

2013. júl. 10. 14:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány....Magnézium,vas.Miután nem eszel rendesen a gyomrod összeszükült.Nincs energiád,mert nincs calória bevitel.Menj el háziorvoshoz egy vérkép csináltatásra.
2013. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is ilyesmim van, szerintem az oka az hogy nyári szünet van, többet alszom, később fekszem és kelek, kevesebbet mozgok, így megszokom ezt, nem lesz energiám, ezért nincs szükségem annyi kajára se, és hamarabb telek :)

menj párszor biciklizni meg ilyenek

15/f

2013. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!