Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történt velem éjjel?

Mi történt velem éjjel?

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem szédültem igazából, 24 éves vagyok. Ma hajnalban felébredtem fél 4 körül, és azt vettem észre, hogy borzasztóan szédülök. Felálltam, sétálgattam, kinyitottam az ablakot, teljesen jó volt. Ülve és állva. Amikor lefeküdtem megint forgott velem az egész szoba. Vagy 1 órát ébren voltam. Vérnyomást is mértem, teljesen rendben volt. Reggelre semmi bajom nem volt.

Mi történhetett? Érdemes vele egyáltalán foglalkozni?



2013. jún. 28. 16:54
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nem vagyok orvos de velem is volt ez,hirtelen felàllsz akkor a vérnyomàsod leesik vagy felmegy nem tom egy kis időre azért szédülsz be!!!
2013. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a hajnali szédülés nekem már többször volt. Nagyon ijesztő, de egy kis nyugtatóra egy óra alatt rendeződik. Általában esti sok evés után fordul elő nálam.
2013. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Leesik a vércukrod, legyen az éjjeliszekrényen vagy valahol a sötétben, egy kis cukor!
2013. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!