Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet velem? Részletek lent.

Mi lehet velem? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Néhány napja iszonyú erősen dobog a szívem nyugalmi állapotban is, fájdalmat érzek a mellkasomban és a vállaimban is. Már ha csak felkelek fektemből, rosszul vagyok. Ugyanakkor szokatlanul gyengének érzem magam, nem érzek semmi erőt az izmaimban, kicsit reszketek is. Mindehhez szinte folyamatosan erős hányingerem van.


Mostanáig sportoltam -- van némi túlsúlyom, épp amiatt --, de az elmúlt néhány napban így nem mertem/tudtam lemenni edzeni, hanem megpróbáltam pihenni, de ez semmit nem segített rajtam -- aludni is rosszul alszom most, pedig egyébként jó alvó vagyok.

Még sohasem éreztem így magam! Mi lehet a gond?


2013. júl. 12. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet valami életmód váltásra van szükséged.

És erre kapsz így jelzést a Gondviseléstől.

Én ilyenkor imádkozom Mennyei Atyánkhoz,és kérem a segítséget,és valamilyen formában jön is,ha elég nyitott vagy meghallod megérzed.

Nekem ez mindig segít.


Amugy iszol elég tiszta vizet?

Mert sokszor hajlamosak vagyunk nem inni tiszta vizet,pedig a tiszta víz a legfontosabb.

Nem kóla,és más egyéb,mert a szervezetnek is szüksége van méreg anyagoktól kimosódni.Mosni pedig ugye tiszta víz kell.

Kivánom találd meg a gyógyulás útját.:)

2013. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!