Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit régóta ismerek. Sokat beszélgettünk, majd szingli lett. Egy ideig nem érdekelt, mert nekem akkor volt más nekem. De aztán mindkettőnk szingli lett, és elmondtam neki, hogy ő az egyetlen, akit normálisnak vélek, és mivel egyikőnknek se volt komoly kapcsolata, elmondtam neki, hogy többet szeretnék mint barátság. Erre megbeszéltük, hogy elviszem moziba, de ő közbe összejött egy másik emberrel, akivel szakított három hét után, és azt mondta, hogy ez kellett neki igazán, hogy rájöjjön, hogy engem akar, de úgy látszik, hogy megint van valami egy másik sráccal. Még ha nem is kapcsolat, de úgy vélem szex volt már. Miért csinálja ezt? Ha annyira nem akar tőlem semmit, akkor miért nem mondja meg? 19/F

2013. jún. 12. 12:37
 1/4 Hanariko ***** válasza:
mert gyáva, aljas nőszemély (a férfiaknak meg az ilyenek alapján szokása általánosítani minden nőre. persze akinek em inge, ezt a zárjeles dolgot ne vegye magára :D )
2013. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talonban tart.
2013. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most rögtön egy 14 éves körüli kislány ugrott be. Csak mert gyerekesen viselkedik, nekem ez jött le abból amit írtál. A helyedben hagynám, ha neki mindig van más, akkor menjen csak más srác után, de a te idődet ne rabolja. Úgy látszik, hogy nem akarja ez a kapcsolatot, bocsi
2013. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy miért csinálja ezt ennyi idő után. Mármint ha ezt akarja, akkor mondja meg, és ne tartson talonban. Na meg én megtettem volna minden tőlem telhetőt.
2013. jún. 12. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!