Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális, hogy miután...

Az normális, hogy miután megnéztem egy animét (sorozatot) rossz kedvem lett?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy anime sorozat és amikor azt néztem boldog voltam,beleéltem magam stb. de amikor nem néztem akkor olyan volt mintha "visszakerülnék a saját szürke, unalmas világomba" és rossz kedvem volt ilyenkor. Ez normális? :'D Vagy csak túlságosan beleéltem magam? :DD

2013. júl. 12. 22:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én minden filmmel így vagyok...legalább is a többségével :D
2013. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Akkor most mi a kérdés? A kérdésben azt írod h azután lesz rossz kedved miután megnézted az animét a leírásban meg azt írod hogy akkor mikor nem nem nézed meg. Akkor most mi van?

Egyébként melyik anime-rôl van szó?

2013. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De jó, akkor nem vagyok egyedül :D Már kezdtem megijedni mert minden kommentben azt írták (neten néztem), hogy végigszakadták (alapjába véve ez egy vicces anime de van benne szomorú rész is) én meg volt amikor bőgtem is rajta és azt gondoltam hogy nem vagyok normális xDD
2013. júl. 12. 23:07
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát amikor néztem a részeket akkor nem volt semmi bajom, de amikor épp nem néztem akkor nem volt épp jó kedvem és most hogy végignéztem az összes részt ( és a befejezés nem is volt igazán "befejezve") így meg pláne nincs jó kedvem :''D
2013. júl. 12. 23:10
 5/16 A kérdező kommentje:
ja amúgy yamato nadeshiko shichi henge :D
2013. júl. 12. 23:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Melyik anime?
2013. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ok, azután vettem észre miután elküldtem.
2013. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Velem akkor volt ilyen, amikor a GTA 4-el játszottam, gondolom ismered. 2-3 napig annyira beszippantott az egész, hogy csak ültem a gép elött és a játékban éltem az életem tovább :D Nem játszottam még soha ilyen élethű játékkal az biztos.
2013. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Velem is kb ez van :D Még abban a világban vagyok xDD
2013. júl. 12. 23:50
 10/16 anonim válasza:
Én hasonlóan a Wolf's rain-nal voltam így.Amíg néztem tisztára vidám vltam mert tetsuett.De mikor vége lett, mindenki meghalt meg ilyenek teljesen szomorú (depi szerű)voltam. :)
2013. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!