Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egészséges vagy. Mégis biztos...

Egészséges vagy. Mégis biztos van, ami nem teljesen tökéletes. Felsorolnád?

Figyelt kérdés
pl. én is azt mondom, egészséges vagyok. De ha belegondolok: szemüveges vagyok, gyakran van folyásom, eléggé száraz a bőröm, itt-ott cellulitisz, pici gerincferdülésem van, bokasüllyedésem, kattog a térdem és a vállam, néha fáj a derekam, van tömött fogam, gyakran fáj a fejem, sok az anyajegyem és a mitesszerem. Neked? :)
2009. okt. 19. 11:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

22/L

Nőgyógyászati gondjaim vannak,sűrűn vagyok beteg,sokat fáj a fogam is.hullik a hajam,de rengeteg mennyiségben,jelenleg mind a 2 fülem fáj de iszonyatosan,az 1ik dagad be.Azt mondja a nődoki hogy nincs semmi amitől alhasi fájdalmam van,de én érzem,eggyüttlétkor is,és máskor is nem tudom mitől lehet,vagy mi van ott amitől esetleg fájna.Ha elkezd a térdem fájni akkor 2-3 napig tart de nem áll ki belőle.Nekem is van tömött fogam ,és kb 4-5 fogamat már ki kellett húzni:(Folyásom nekem is van,és nekem is száraz a bőröm főleg a lábamon,cellulitis nekem is van.És szőrös is vagyok:(

hirtelen ennyi jutott az eszembe.

22/L

2009. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
rövidlátó vagyok, az első egyetemi évem alatt összeszedtem egy kezdődő gerincferdülést. ksimillió anyajegyem van, nagyon száraz a bőröm. ropogtatom az ujjaim, rendszertelen a mensim és szinte állandóan folyásom van. mégis egészségesnek tekintem magam.19/L
2009. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
:) Hmm,hát igen!Szintén rövidlátó vagyok,athópiás a bőröm,allergiám,PCOS-m volt/van (?) és most van rajtam 20 kiló súlyfelesleg is.A legbosszantóbb számomra a cigi,nemrég szoktam rá újra. :(
2009. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!