Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Változtatni akarok! Hogy...

Változtatni akarok! Hogy kezdjem? Mit csináljak? Személyes tapasztalatok? 18L

Figyelt kérdés

lécci akik válaszoljanak ne a korábbi életemet szidják, hanem tanácsokat adjanak :D köszi :D

szóval nálam egész eddig a napi egy chips szinte alap volt. nem is mozgok szinte semmit. sőt mostanában rendes kajálási időm sincs, csak eszek valamit ha éhes vagyok, főtt kaját is elég régen ettem utoljára.

de ennek ellenére vékony vagyok (most mondja valaki, hogy nincs olyan, hogy genetika:D), csak egy kicsi pocim lett. gondoltam lábemelésekre, meg hasprésre, hogy csinálgatok, bár jobb lenne, valami edzésterv :D

meg ugye nincs több chips, inkább ha nagyon nassolni akarok akkor zöldségek, meg igyekszem a főétkezéseket betartani. de nemtudom mennyire fog menni. valaki már átélt ilyen változást? mi segített neki? hogy ment?


2013. júl. 17. 03:11
 1/2 A kérdező kommentje:
jó persze nem hajnali 3kor kellene gyakorizni se, de most önhibámon kívül nem tok aludni :D
2013. júl. 17. 03:12
 2/2 Titkos Málna válasza:

Gondold el, hogy milyen szeretnél lenni és hogy min szeretnél változtatni.

-Kezdj sportolni.

-Táplálkozz egészségesen, nem kell kínoznod magad.

Nem nehéz, csak próbáld betartani.

2013. júl. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!