Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok így élni. Tippek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok így élni. Tippek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok nulla önbizalommal és nem tudom, hogy tudnék ezen változtatni. Mostanában nagyon letört vagyok, állandóan a sírás fojtogat, csúnyának és fölöslegesnek érzem magam. Szinte állandóan bennem van ez az érzés, de az utóbbi 2 hétben erősödött fel egy fiú miatt akiről azt hittem, hogy fontos vagyok neki és kiderült, hogy annyira mégsem. Nagyon hiányzik. Folyton meg akarok felelni másoknak, ha beszélek azt hiszem, hogy magukban azt gondolják, milyen szánalmas. Elméleteket találok ki, hogy biztos utálnak. Iskolába se szeretek járni, ha végig sétálok a folyosón szorongok, nem tudok megfelelni, minden és mindenki frusztrál legyen szó tanulásról, társaságról bármiről. Az öltözködésemmel próbálom ezt kompenzálni, ha nem tetszik ahogy fel vagyok öltözve az az életkedvemet is képes elvenni. Az a kép alakult ki bennem, hogy az öltözködésem alapján ítélnek meg és ha jól öltözködök majd elfogadnak holott bennem nincs ilyen elvárás más irányába. Másokat olyan felszabadultnak, boldognak látok szeretnék én is így érezni.
2013. jan. 26. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekelne hogy nézel ki. Szerintem ne próbálj másoknak megfelelni csak érezd jól magad. Majd jön egy srác aki szeretni fog.
2013. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallanám. Sokunknak nehéz elfogadnia magát, sajnos ilyen a természeted, próbálj nem figyelni a körülötted lévőkre, és sokkal felszabadultabb leszel, az már más kérdés, hogy 1-1 beszólogató eléggé el tudja venni az ember kedvét olyankor is, mikor úgy tűnik minden ok.
2013. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

El tudsz menni kineziológushoz?

5-6 alkalom alatt helyrejönnél.

Kb. 5E Ft-tól már találhatsz, ha vidéki vagy, olcsóbban is.

2013. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hajaj, van nekem is ilyen ismerősöm. Nem is tudom, mi változtatja majd ezt meg, szerintem az egyetem. Ott innod és szexelned kell, meg annyi hülyeséget csinálni anyádéktól távol, amennyit csak tudsz.


És felszabadulsz.

2013. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Butus vagy! Biztosan szép lány vagy és hülyeségeken görcsölsz! Kívánom hogy hamarosan tök felszabadult legyél!
2013. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is. Egyszer meg is akartam ölni magam, fogtam egy kést, átvágtam azütőeremet. Nem haltam meg sajnos. Privátban beszélünk?

12/L

2013. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy embert nem lehet szeretni aki nem szereti magát.


Egyenlőre ne foglalkozz azzal hogy ki mit gondol rólad. Viszont annál inkább agyalj azon hogy te mit gondolsz saját magadról. Csinálj olyan dolgokat amitől nő az önbecsülésed. Sportolj a jó alakért, képezd magad, tanulj divatot akármi... amiről úgy érzed hiányosság. Ahogy nő az önbecsülésed és önmagad szeretete úgy javul majd az életed.


Nézd meg A titkot is. Segít fejlődni

2014. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!