Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért csak a halált kívánom?

Miért csak a halált kívánom?

Figyelt kérdés

Csak meghalni akarok, nincs senkim akiért élhetnék...

20/L... és nagyon komolyan gondolkozom rajta


2009. okt. 20. 20:11
1 2
 1/19 anonim válasza:
36%
Talan emos vagy :p?
2009. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Ne! nem akarok közhelyeket írni, de ilyen baromságra ne is gondolj. Másnem ez miatt a hülye miatt, aki ír neked.
2009. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
És úgy gondolod, az elkövetkező 60-80 évben már nem is akarnál tenni érte semmit, hogy legyen akiért élj? Akkor ha ennyire lusta vagy, jobb a halál. Az életümket mi magunk rendezzük, ahogy nekünk tetszik. Vannak bátrak és gyávábbak, ügyesek és ügyetlenebbek.
2009. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Kishugom! Rázd meg magad, vagy én rázlak meg, de abban nem lesz köszönet!
2009. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadnak egy kis állatot. Komolyan. Bennem sokszor ők tartják a lelket, bár nekem még anyum is él, őt sem hagyhatom cserben, de ha ő sem lenne, akkor a hörcsögeim számítanak rám. Talán neked is erőt ad egy állat.
2009. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még egy csodás férjed és egy mégcsodásabb gyermeked akikért élhetsz. Most biztos nagyon magad alatt lehetsz, de mással is történnek olyan dolgok mint veled. Talán elveszítetted a szüleidet? Bocs de abból amit írtál, én ezt veszem ki. Biztos vannak barátaid akik átudnának segíteni a nehezebb időszakon. Fel a fejjel, lesz ez jobb is és ne gondolj ilyen butaságra!
2009. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

én is sokat gondolkodtam már rajta

de ne add fel mindig van valami remény

21/f

2009. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj azokra, akiknek nem volt választásuk! Boldogan éltek volna de meg kellett halniuk. Mindenkinek van miért is kiért élnie. Akik szenvedést okoztak neked, tartsd távol őket magadtól. Az élet egy lehetőség, számodra is. Lépj túl a kudarcon és gondolkozz el mondjuk egy 4 év mulva előálló állapoton. Addig is van 4 év lehetőséged. Használd ki és próbálj meg mosolyogni!
2009. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz! Körzetihez. Ez a depresszió tünete. Erős halálvágy, ami visszagondolva indokolatlan. Ez nagyon gyakori fiatal felnőttkorban. És nagyon jól gyógyítható.

Úgy képzeld el, mint egy enzim-működési zavart. Kikopnak a fogaskerekek, meg kell olajozni. Az utóbbi évek nagy áttörése, nagyon jó depresszió-ellenes szerek vannak, és két hét után már hat. De már harmadik nap jobb lesz.

Ha nem tudsz egyedül menni , kérj meg valakit, akárkit, hogy kísérjen el! Meg fogja tenni.

Ne felejtsd el, amit mondtam: Ez csak tünet! Nem valóság amit érzel! Az agyad érzékcsalódása.

Holnap el is mehetsz, felmentelek a suli alól! MInden be lesz pótolva, minden helyre fog jönni!

H anem birod addig sem, akkor hívd ezt az ingyenes számot:

80/505-004, este tízig,



[link]


gondolj a születendő gyermekeidre.

Azok a kis lelkek arra várnak, hogy te szülővé érj, s fogadd őket. Ne tedd lehetetlenné, hogy hozzád térjenek vissza a földre!

2009. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mi a baj? Anyu, apu? Mama? Barát? Barátnő? Testvér? Tanár?

hogy lehetsz egyedül? Hol vagy?

2009. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!