Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért csak a halált kívánom?

Miért csak a halált kívánom?

Figyelt kérdés

Csak meghalni akarok, nincs senkim akiért élhetnék...

20/L... és nagyon komolyan gondolkozom rajta


2009. okt. 20. 20:11
1 2
 11/19 anonim válasza:
Miert akarsz meghalni? Orvendj, hogy elsz. Ez egy Isteni ajandek es csak egyszer adodik meg egy valakinek tehat ne hagyd, hogy valaki elvegye vagy tonkre tegye. Szojj almokat es probald megvalositani tard ki a szivedet es legyel igaz barat akkor mindenki szeretni fog. Orvendj az elet minden szep percenek mert elni szep... Ne akarj halott lenni mert a halal fajdalmas es onnan nincs visszaut!
2009. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Isten azért adta neked az életet, hogy gazdálkodj vele. Hogy több legyél a végén, mint amivel indultál. Miért rövidítenéd le az időt, amit felhasználhatsz?


Ez egy.

Kettő: ölni bűn. Nem szabad megtenned. Tiltott dolog.

Gondolkodj el? Vajon véletlenül? Vagy miért?

2009. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem érzek magam körül senkit. nem vagyok emos, de depressziós az valószínűleg igen. a főbb bajom az hogy egyáltalán nem szolgálok rá semmivel és mindenki csak bánt meg úgy bánnak velem mint egy kutyával, semmibe vesznek és nagyon fáj... minden egyes rossz szó amit kapok, jobban lök bele a gödörbe:(((
2009. okt. 20. 20:59
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem fejtenéd ki bővebben hogy miért is vagy így elkeseredve?
2009. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

én is komolyan gondolkodom rajta, dettó 20/l.

az bánt, hogy igazán ÉLNI akarok, nemcsak bénán vegetálni, mint most. és inkább a hslált választom, mint a folytonos elvágyódást egy másik létforma felé.

2009. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
hm. én vagyok a halál, és én is kívánlak.
2009. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az agy jó néven veszi, ha rendszeresen "megitatjuk" egy kis B1 vitaminnal, melyben gazdagok a zab, hajdina, bab, borsó, a tojássárgája, a veséből, májból, szívből, a marhashúsból készült ételek
2009. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
33%
Azért ird meg hogy van e élet a halál után!
2009. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mindjárt itt a világvége azt a 3 évet csak kibírod...
2009. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!