Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorkorgás éhségérzet...

Gyomorkorgás éhségérzet nélkül? Tudom hogy enni kéne, de nem kívánom. Miért?!

Figyelt kérdés

Megszokott dolog már hogy felkelek reggel, és nem kívánom az ételt. Ez sok embernél így van, nem újdonság. Egy idő után azonban elkezd korogni a hasam, mintha jelezné hogy enni kéne, de még mindig nem kívánom az ételt olyannyira, hogy már a konyha szagától is felfordul a gyomrom. Újabban már inni sem iszom semmit, ami meg már azért szerintem is durva. Gyakran émelygek reggel, a hányinger sem ritka. Általában olyankor mikor korán kelek, ha tehetem mindig sokáig alszom és nincs ilyen gondom. Tudni kell, hogy minden betegség amit el szoktam kapni a gyomromra megy, valahogy ez a leggyengébb pontom vagy nem tudom.


Savtúltengés lehet?? Iskolaorvos régebben mondta, hogy valami apróságot kéne enni/inni, és akkor már nem is émelyegnék. De hát egyszerűen egy falat sem megy le. Mi tévő legyek? Előre is köszönöm, ha valakinek van ötlete/tapasztalata! :) 16/L


2011. aug. 3. 19:20
 1/1 anonim válasza:
sokmindentől lehet...de jobb, ha felkeresel egy orvost;)
2011. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!