Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi tortenik velem? Felek.

Mi tortenik velem? Felek.

Figyelt kérdés

Reggel kezdodott az egesz...tortent egy par 'szellemes' dolog. Ki volt nyitva a szobaajto amire ugy emlekszek, hogy bezartam, eltuntek a diszparnaim, de valahogy visszakerultek. Probaltam nem ezzel foglalkozni...

Az egesz napom fura volt, nem tudtam mit kezdeni magammal, de betudtam annak, hogy nem mentem ma sehova. Aztan egyszer rosszullettem, fejfajas, hanyinger, szedules akkor meg arra gondoltam, hogy vagy a meleg, vagy panikroham. (panikbeteg vagyok). Utana kimentem setalni, akkor minden ilyen elmult. Aztan elmentem a boltba. Na es ott szinte biztos, hogy panikrohamom volt'. Szedultem, menekulni akartam, ugy ereztem magam mintha valami alomba lennek. De megnyugtattam magam. Viszont azota mar hazaertem, de meg szedulok meg gyengenek es faradtnak erzem magam es olyan furcsa, mintha almodnek. Mi ez? Mar itt bogok, hogy mi van ha nem vagyok normalis..:( a melegtol a panikbetegsegtol vagy mastol vagyok ilyen? Kerlek segitsetek!

koszonom.

15L


2013. júl. 19. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
nem aludtad ki magad, és meleg van.
2013. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ki aluudtam magam..11orat aludtam
2013. júl. 19. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
ahhh, akkor túlaludtad magad.
2013. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!