Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap ülés közben hirtelen...

Tegnap ülés közben hirtelen nagyon el kezdtem szédülni, és erősen balra húzott a fejem, meg is kellett kapaszkodnom, hogy el ne dőljek.2-3 percig tartott, aztán elmúlt. De nagyon megiejdedtem. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, nem iszom, nem dohányzom, nemrég voltam laborvizsgálaton, aholminden rendben volt. De féle, hogy agyvérzés vagy ilyesmi... :S
2009. okt. 21. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ettél előtte rendesen? Nem lehet hogy leesett a vércukrod? Ilyesmi nekem is volt, és a vércukorleesés engem nagyon megijesztett. Nem vagyok cukorbeteg, és mégis leesett. Vannak akik érzékenyebbek ilyesmire, valaki meg napokig nem eszik semmit, és kutyabaja. De azért kérdezz meg dokit is!

Üdv.

2009. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szédülések nagy része pszichés eredetű vagy vérnyomással esetleg gyógyszerszedéssel függ össze. Az agyvérzésnek egyéb tünetei is vannak, nem szabad mindjárt a legrosszabbra gondolni.
2009. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leeshetett a vérnyomásod.
2009. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Huh tényleg a vérnyomi is lehetett. Nekem is sikerült ilyet 1 szer, öszenyomó érzés a fejben, látásom elment, eltorzult arc, elkaptak szerencsére (ügyes voltam kórházban adtam elő, látogatóban voltam, nem ettem semmit előtte, gebe voltam, + kórházszag az intenzíven) és már dőltem is...) 2-3 perc ücsörgés után elmúlt a gond.
2009. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát... túl sokat nem ettem, egy tányér leves. Meg elég fülledt is volt a helység. Hát....remélem semmi komoly. Kicsit fáj ma a fejem, de lehet, hogy az idegeskedéstől.
2009. okt. 21. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!