Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám úgy megmozgatni,...

Hogy tudnám úgy megmozgatni, hogy ne zsibbadjon?

Figyelt kérdés
Elaludtam nagyon a hátamat, és a lapockámnál érzek egy tompa nyomó érzést, az egész jobb karom pedig ugyanúgy tompán zsibbad. Feltehetőleg úgy aludtam, hogy egy porc most nyomja az egyik idegemet. Már mozgattam a karomat, de nem mozdul vissza, esetleg tippek, hogy hogyan lazíthatnám fel?

2013. júl. 22. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyedül nehéz lesz, de ha van a közeledben egy segítő kéz, akkor kérd meg, hogy masszírozzon meg! Nyúljon a lapockáid alá, és körkörös mozdulatokkal dörzsölje, valamint a nyakadnál a vállaid magasságában gyúrja végig az izmokat.
2013. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fejkörzés, karok körzése először behajlítva, majd oldalt kinyújtva 10x előre majd hátra. Karok magasba nyújtása (belélegzés), enyhén hátrahajolás (plafon nézése) majd karok leeresztése, kilélegzés. Segíteni fog.
2013. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!