Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet az elmémmel...

Hogyan lehet az elmémmel megmozgatni egy tárgyat?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyén hangzik, de én hiszek benne hogy ez lehetséges.de van aki erről többet tud?mert engem ez a téma nagyon érdekel, csak nem tudom hogy hogyan csináljam.mert azzal, hogy egy órán át bámulom, biztosan nem fog megmozdulni.valami segítség?


FIGYELEM!

nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ne írjon troll dolgokat, és a szkeptikusok se kommenteljenek ha lehet!tényleg nagyon megköszönném!



2013. jún. 7. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Rendben, akkor nem válaszolok.
2013. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
pl.:Wictor Charon:Atlantiszi mágia,Misztikus út
2013. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem a figyelem menüpontot fölösleges volt kiírnod, annál jobban fognak trollkodni.


A kérdésedre válaszolva ez lehetséges. A történelem folyamán számtalan ember volt ennek a képességnek a birtokában. Különböző amerikai, orosz, német stb. kísérletek folytattak ez ügyben. A jelenség valós, mert bebizonyosodott, de csak elenyésző százalékban tudták az emberekből kihozni. Arra nem tudtak rájönni hogyan hívják elő ezeket a képességeket, csak ez volt a baj.


Ajánlok neked egy könyvet, nekem is megvan, nagyon jó.

[link]

Benne van az összes ilyen különleges képesség bemutatva, példákkal előhozva a történelemből különböző emberekkel. Ezután leírja hogy hogyan jöhetünk rá van-e ilyen különleges képességünk. Ennél a résznél azt olvastam - nekem is megvan a könyv - hogy legtöbb ilyen embernél spontán jelentkezett vagy örökletes módon.


A leghíresebb ilyen nő Nina Kulagina volt. Itt egy videója is.

http://www.youtube.com/watch?v=L61RptUUEqU


Szóval ha ilyen egyszerű lenne kifejleszteni ezt, akkor már elég sokan bírnának ezzel a képességgel. Mindenesetre a könyv ad egy Próbát, amivel tesztelhetsz, gyakorolhatsz.


Feltöltöttem neked egy képet, mentsd le és rátudsz nagyítani, így eltudod olvasni a szöveget is. Ott a leírás.

[link]


Egyébként minden az elmén és a koncentráción múlik.

2013. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

huuhhh hát én most nagyon le vagyok nyűgözve!annnnyira köszönöm a segítséget, a videó és a kép is nagyon sokat segít! :) köszönök minden választ! :D annyira féltem attól, hogy senki sem fog tudni segíteni, de nem így lett, aminek nagyon örülök! :)

egyébként ennek a tárgymozgatásnak van valami szinonímája?csak mert így kicsit furcsán hangzik hogy tárgymozgatás ez elmém segítségével

2013. jún. 8. 11:39
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Épp erre nem tudtak rájönni! Mert az elméddel bármire képes lehetsz, nincsenek határai. Lehet az elméddel befolyásolod a tárgyat, nem pedig a kezeddel. Az csak egy "kellék", eszköz, ebből a szempontból. Nem tudom.
2013. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen, van erre rendes kifejezés: pszichokinézis. Sokszor alkalmazzák a telekinézist, de az nem jó kifejezés, mert egyszerűen "távolról történő mozgatást" jelent.
2013. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

mostanában nagyon sokat foglalkozok vele és pl. a spiwheel-t is kipróbáltam.

egyszer-kétszer sikerül megforgatnom, de aztán megint semmi.valamiit rosszul csinálok?mennyi idő kell ahhoz hogy jól menjen?

2013. jún. 9. 16:43
 8/18 A kérdező kommentje:
ja és mégegy:amikor sikerül a spiwheel, és sikerül megforgatnom a papírt, azután egy ideig magától forog.de ilyen szabálytalanul, mintha életrekelne.ez rossz?másnak is van így?
2013. jún. 9. 17:18
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
az elméddel sehogy
2013. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha megnézitek 1:42nél a videót akkor láthatjátok, hogy ez az egyik legősibb/leggagyibb illuzionisa trükkök egyike. Az üvegkocka nőhöz közeli oldala nyitott, ott nincs üveglap. Ezek után pedig lehet meditálni azon, hogy "nahát, mégis hogyan mozgatja".

Az elméddel ne tárgyakat akarj megmozgatni, hanem a saját valóságodat, és a saját életedet.

2013. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!