Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki volt már családállításon,...

Ki volt már családállításon, aki le tudná írni, miben és hogyan változott az állapota, vagy esetleg nem változott semmit?

Figyelt kérdés

Én már voltam egyszer, segítőként.


Nagyon fura helyzet, szokatlan kornyezet. Megneztem milyen lehet, hogy en be tudnam-e vallalni.


Oszinten, volt egy no, aki allandoan, minden kivalasztaskor nagyon dramaian, extremen viselkedett, sirt, stb.. Nekem szineszkedesnek tunt az egesz. Masokat nem valasztottak annyiszor, de egyikuk sem "borult ki", holott ok is reagaltak a mezore.

Amikor engem kivalasztottak, nem kaptam fontos szerepet, kulonosebb dolgot nem ereztem. Pl: most jo lenne letamaszkodnom, hogy kenyelmesebb legyen, vagy a vesem kornyeken melegseget ereztem, vagy csak vigyorogtam megallas nelkul. Nem erzem ugy, hogy valami hatasa alatt lettem volna.


Most viszont, a problemam miatt jo volna elmennem, talan most mar anyagilag is megoldhato lenne. Viszont vannak ketsegeim..


Konkret peldak jok lennenek, mert annyira nem allok jol anyagilag, a magam terapiat is ezert hanyagolom.


Koszonom



2013. júl. 22. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ismerősöm elég sokat "jár", mert tanulja is, hogy ő is állíthasson. Nyilván ezért ő hisz is benne, neki nagyon sokat segített, rengeteg dolgot megértett és feldolgozott, de sokszor ő is sírva fakadt, pedig hidd el, ő biztos nem színészkedik. Konkrét részleteket nem szívesen írnék így nyilvánosan.

Most hívott, jövő hónapban itt a közelünkben lesz állítás, és el is mennék, meg nem is. Mennék, mert vannak "ügyeim", de félek is nagy felismerésektől. Vívódom. Talán segítőként...

2013. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi, hogy leirtad.


Tehat, nekem meg az volt erdekes, hogy nem maguktol jott ra a tema vezeto vagy a tobbiek, hogy mi a problema, hanem mindenki szepen elmeselte.

Talan hitelesebbnek gondolnam, ha nem mennek bele a reszletekbe, pl. nem tudom, miert nem alszik este a gyerek, nagyszuleimnel sosem szerettem nyaralni, anyam mindig kiabal velem. Tehat csak cimszavakban.. Es nem elmeselni, hogy egyke vagyok, ekkor es akkor az tortent velem, majd belepett az xy es utana meg rosszabb lett, meg az apam es a csaladja bla bla.

2013. júl. 22. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jó és rossz családállítók, ahogy minden szakmában vannak vegyesen. Az agyalás, a túl sok szöveg az nem lenne része elvileg a családállításnak. Ha ilyen kétségeid vannak akkor vagy a terapeutával van a baj, vagy pedig a módszerrel vagy bizonytalan, de manapság annyi hasznos módszer van hogy lehet válogatni.

AZt írod hogy "kulonosebb dolgot nem ereztem. Pl: most jo lenne letamaszkodnom, hogy kenyelmesebb legyen, vagy a vesem kornyeken melegseget ereztem, vagy csak vigyorogtam megallas nelkul. Nem erzem ugy, hogy valami hatasa alatt lettem volna. "


Szerintem pont ez a családállítás. Nem különösebb dolgot kell érezni, hanem ilyen ösztönös egyszerű megnyilvánulások, ráadásul testi érzeteid is voltak, szóval működött, csak éppen ellenszenved volt valamiért. Nem tudom milyen lehetett ez a nő akiről írsz, ezek alapján lehet pozitív és negatív és, sőt ezek alapján lehet hogy csak neked volt negatív, de az is lehet hogy alapvetően irritáló személyiség.

Nagyon sok családállító van, lehet hogy érdemes lenne még 1-2-höz elmenned, önkéntesként akár, szimpátia és megérzés alapján válassz.

Riport erről:

http://www.youtube.com/watch?v=_XJhB7neIQQ&feature=c4-overvi..

Én mondjuk teljesen más stílusút választottam (még nem voltam).

2013. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi, mindjart megnezem.


Erdekes, hogy ezt irod..pedig ugy hallotam, hogy ez a no kifejezetten jo a szakmajaban. Amugy o maga szimpatikus volt, de ezzel, hogy el kellett mondani, mi a baj, olyan csalasnak ereztem az egeszet.

2013. júl. 24. 12:13
 5/5 anonim válasza:
68%
Voltam a férjemmel családállításon. Nem oldott meg semmit,pedig nagyon érdekesnek és ígéretesnek tűnt számomra a módszer. Valószínűleg nagyon jól kell érteni hozzá,hogy valóban hasson a módszer. Úgy éreztem,hogy-bár a pszichológus nagyon elkötelezettnek és lelkesnek tűnt a "terápia"során-valójában elsősorban pénzkereseti lehetőség volt a számára.
2016. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!